Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Kodėl žinomi žmonės įsitraukia į prekybą merginomis?

Kiekvienais metais tūkstančiai lietuvaičių merginų tampa prekėmis. Jos išvežamos į užsienį ir tarnauja sekso industrijos verslui: prievartaujamos, žeminamos, mušamos iki sąmonės netekimo ir kankinamos. Tai – spąstai, iš kurių merginos pabėga retai.
Viešnamis
Viešnamis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„... vieną bandžiusią pabėgti pasodino ant kėdės, pripylė į kibirą skiedinio ir užbetonavo. Kitos turėjo stovėti ir žiūrėti, kaip baudžiama nusikaltusi... Vėliau ji buvo nuvežta į upę ir išmesta. Tai buvo pamoka visoms, kad nesielgtų netinkamai. Kad būtų paklusnios prekės“, – apie lietuvaičių merginų išgyvenimus užsienyje pasakojo Dingusių žmonių šeimų paramos centro direktorė Ona Gustienė.
 
Šios prekės – tai gražios ir jaunos, dažniausiai nuo 17 iki 23 metų lietuvaitės. Jos, tapusios užsienio sutenerių prekėmis, be priežasties, tiesiog, profilaktiškai kartą per savaitę sudaužomos iki sąmonės netekimo. Kad nesipriešintų ir klausytų savo šeimininkų. Pasak O.Gustienės, merginos mušamos per galvą, kad nesimatytų mėlynių. Grįžta su sulaužytais žandikauliais, su išmuštais dantimis...

Apie kraupią realybę laidai „FTB“ sutiko papasakoti ir keletas merginų, kurios buvo parduotos kaip prekės. Kaip veikia prekybos žmonėmis užsiimančios nusikalstamos struktūros? Kiek merginų per metus yra parduodamos užsienio šalių suteneriams? Kaip jos verbuojamos ir už kiek parduodamos? Kodėl į šią nusikalstamą veiką įsitraukia gerai Lietuvoje žinomi žmonės? Sensacingi faktai „FTB“ ketvirtadienį 21 val. per LNK.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Tyrimas: lietuviams planuojant kalėdinio stalo meniu svarbiausia kokybė bei šviežumas
Reklama
Jasonas Stathamas perima „World of Tanks“ tankų vado vaidmenį „Holiday Ops 2025“ renginyje
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos