Teismo nutartyje pažymima, jog nagrinėjamu atveju nenustatyta aplinkybių, leidžiančių manyti, jog įtariamasis A.M. būdamas laisvėje ir siekdamas išvengti gresiančios itin griežtos baudžiamosios atsakomybės bei galimos realios laisvės atėmimo bausmės, gali bėgti (slėptis) nuo ikiteisminį tyrimą atliekančių pareigūnų, prokuroro ar teismo ar daryti naujas nusikalstamas veikas.
Įvertinus ikiteisminio tyrimo metu surinktus duomenis ir tai, jog A.M. dirba, vadovauja aštuonioms įmonėms, turi nuolatinę gyvenamąją vietą ir sutinka bendradarbiauti, teismas pripažino, jog šioje proceso stadijoje įtariamojo dalyvavimas procese gali būti užtikrinamas švelnesne kardomąja priemone.
Atsižvelgiant į tai, įtariamajam A.M. trijų mėnesių laikotarpiui paskirta kardomoji priemonė – intensyvi priežiūra, įpareigojant nuolat būti gyvenamojoje vietoje ir nuolat dėvėti elektroninį stebėjimo įtaisą.
Šią nutartį prokuroras per 7 dienas gali apskųsti Kauno apygardos teismui, pranešė teismas.
Ketvirtadienį kitą įtariamąjį A.J. teismas leido suimti 3 mėnesiams.
15min jau rašė, kad užpuolimas įvyko Kauno rajone, ties Babtų kaimu, gegužės 18 dieną apie 13 val. 30 min.
Susisiekę įvykio liudytojai pasakojo, kad iš pradžių imituota avarija. Į vilniečio (gimusio 1965 m.) vairuojamo „Jaguar“ galą atsitrenkė baltos spalvos automobilis „Škoda“, o iš priekio kelią užblokavo „VW Passat“.
Vairuotoją iš automobilio ištempę keturi banditai jį žiauriai sumušė, paleido tris šūvius į kojas ir vieną į galvą.
Greitkelio plėšikai atėmė mobilųjį telefoną, pinigus, asmens dokumentus, auksinį laikrodį, kuprinę su daiktais. Nuostolis ‒ apie 17 260 eurų.
Nukentėjusysis po užpuolimo nesikreipė į teisėsaugą. Jis sėdo į automobilį ir nuvairavo daugiau nei 100 km iki ligoninės Vilniuje. Tik medikai, pamatę sužalotą vyrą, iškvietė policiją.