Žmogais kūnas Neries upėje ties Vieviu buvo pastebėtas šeštadienį apie 15.30 val.
Vilniaus AVPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja 15min patvirtino įtarimus, kad tai veikiausiai prieš mėnesį dingusios Evelinos Gaulienės kūnas.
„Įtariama, kad tai ta pati moteris. Tai turės būti patvirtinta ekspertizės, tačiau tokie įtarimai yra“, – sakė Julija Samorokovskaja.
Anot jos, pirminiais duomenimis, ant moters kūno smurto žymių nepastebėta. Tikslią jos mirties priežastį taip pat nustatys ekspertai. Pasak policijos atstovės, moters kūną pastebėjo praeivis, kuris ir iškvietė specialiąsias tarnybas.
„Žmogus ėjo paupiu ir pastebėjo kūną, užkliuvusį už vandenyje buvusios medžio šakos“, – sakė J.Samorokovskaja.
15min primena, kad šių metų vasario 9 d. moteris išėjo iš namų Vilniuje, Grigiškėse, Šviesos gatvėje. Moters ieškojo policijos pareigūnai bei buvo telkiamos didelės savanorių pajėgos.