Mokykloje veikia gimnazijos ir profesijos skyriai, kuriuose moksleiviai gali rinktis 1 iš 13 mokymo programų. Norintys mokytis programavimo, gali rinktis asociacijos INFOBALT kartu su partneriais įsteigtoje akademijoje Akademija.IT.
Visi norintys savo žinias gali gilinti CISCO kompiuterių tinklų akademijoje arba pirmojoje rytų Europoje įsteigtoje RedHat (Linux) akademijoje. Mokykla taip pat vykdo suaugusiųjų mokymą pagal formaliojo ir neformaliojo profesinio mokymo programas.
Įstaigoje ruošiami specialistai:
Mokiniai, kurie mokosi pagal pagrindinio programos antrą dalį (I, II gimnazijos klasės) ir vidurinio ugdymo programą kartu su profesinio mokymo programa:
- Multimedijos paslaugų teikėjai;
- Kompiuterių tinklų derintojai;
- JavaScript (žiniatinklio) programuotojai.
Mokiniai, kurie mokosi profesijos pagal pirminio arba tęstinio profesinio mokymo programas:
- Kompiuterių tinklų derintojai;
- Multimedijos technikai;
- PHP programuotojai;
- .NET programuotojai;
- JAVA programuotojai;
- JavaScript programuotojai;
- Programinės įrangos testuotojai;
- Mobiliosios elektronikos taisytojai;
- Apskaitininkai;
- Finansinių paslaugų teikėjai.
Įstaiga atvira partnerystėms su verslu:
- IT verslo įmonėmis.
Aktualios bendradarbiavimo su verslu formos:
- Mokinių praktika verslo įmonėse;
- Mokinių įdarbinimas baigus mokymų programas;
- Mokymo programų tobulinimas ir kūrimas.
Jei jus domina bendradarbiavimas su Kauno informacinių technologijų mokykla, rašykite ir mes padėsime jums susisiekti – profesijos.verslui@15min.lt
Daugiau informacijos - ČIA
„Profesijos, pritaikytos verslui“ – VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) inicijuota komunikacijos kampanija, kuria skatinamas Lietuvos profesinio mokymo įstaigų ir verslo įmonių bendradarbiavimas.
Beveik pusšimtis projekte dalyvaujančių profesinio mokymo įstaigų kviečia verslo atstovus bendradarbiauti, drauge ruošiant kvalifikuotus, jų verslui labiausiai pritaikytus profesijų specialistus.
Kampanijos metu sukurtas KONTAKTŲ ŽEMĖLAPIS – į verslą orientuotas įrankis, padėsiantis užmegzti partnerystę su profesinėmis mokyklomis.
Projekto metu taip pat viešinami sėkmingo bendradarbiavimo atvejai. Tikimasi, kad jie įkvėps Lietuvos profesinio mokymo įstaigas ir verslo įmones kurti tvarias partnerystes, prisidedant prie visos šalies ekonomikos stiprinimo.
Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis. Europos Sąjungos investicijomis kasmet modernizuojamos profesinio mokymo įstaigos ir gerinama jų infrastruktūra visoje Lietuvoje.