Centras yra didžiausia profesinio mokymo įstaiga Šiaurės ir Rytų Lietuvoje. Taip pat Centre yra įkurtas Statybos sektorinis praktinio mokymo centras, kurio bazėje mokosi ne tik Centro mokiniai, bet ir technologijų pamokos vyksta Panevėžio bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams.
Centrą sudaro 7 profesinio mokymo skyriai: gimnazijos, paslaugų, statybos, žemės ir namų ūkio veiklos, automechanikų ir Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio skyrius.
Centro mokiniai nuolat dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose profesinio meistriškumo konkursuose, kuriuose laimi prizines vietas.
Įstaigoje ruošiami specialistai:
- Apdailininkai (statybininkai);
- Automobilių mechanikai;
- Automobilių elektros įrengimų remontininkai;
- Kirpėjai;
- Kompiuterinės įrangos derintojai;
- Santechnikai;
- Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojai;
- Suvirintojai;
- Elektrikai;
- Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojai;
- Želdinių tvarkytojai;
- Masažuotojai;
- Kosmetikai;
- Vizažistai;
- Technikos priežiūros verslo darbuotojai;
- Plytelių klojėjai – tinkuotojo padėjėjai;
- Siuvėjai – operatoriai;
- Virėjai;
- Apskaitininkai.
Įstaiga atvira partnerystėms su verslu:
- IT srityje;
- Maisto ruošimo srityje;
- Paslaugų asmenims srityje.
Aktualios bendradarbiavimo su verslu formos:
- Pameistrystė;
- Mokymo programų tobulinimas ir kūrimas.
Jei jus domina bendradarbiavimas su Panevėžio profesinio rengimo centru, rašykite ir mes padėsime jums susiekti – profesijos.verslui@15min.lt
Daugiau informacijos apie įstaigą – ČIA
„Profesijos, pritaikytos verslui“ – VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) inicijuota komunikacijos kampanija, kuria skatinamas Lietuvos profesinio mokymo įstaigų ir verslo įmonių bendradarbiavimas.
Beveik pusšimtis projekte dalyvaujančių profesinio mokymo įstaigų kviečia verslo atstovus bendradarbiauti, drauge ruošiant kvalifikuotus, jų verslui labiausiai pritaikytus profesijų specialistus.
Kampanijos metu sukurtas KONTAKTŲ ŽEMĖLAPIS – į verslą orientuotas įrankis, padėsiantis užmegzti partnerystę su profesinėmis mokyklomis.
Projekto metu taip pat viešinami sėkmingo bendradarbiavimo atvejai. Tikimasi, kad jie įkvėps Lietuvos profesinio mokymo įstaigas ir verslo įmones kurti tvarias partnerystes, prisidedant prie visos šalies ekonomikos stiprinimo.
Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis. Europos Sąjungos investicijomis kasmet modernizuojamos profesinio mokymo įstaigos ir gerinama jų infrastruktūra visoje Lietuvoje.