Sveikatos apsaugos sekretoriumi Davido Camerono kabinete dirbęs J.Huntas tikino, kad mes iššūkį Borisui Johnsonui, bandydamas suvaldyti situaciją skilusioje konservatorių partijoje.
J.Hunto teigimu, dar vienas referendumas būtų vienas iš būdų, kuris padėtų įsitikinti, ar britai suvokia jos pasekmes ir kokių pasitraukimo sąlygų norėtų.
„Nemanau, kad referendumas yra būtinas, tačiau tikiu, kad reikalingas tam tikras demokratinis postūmis“, – teigė politikas, palaikęs Jungtinės Karalystės narystės ES idėją.
Nemanau, kad referendumas yra būtinas, tačiau tikiu, kad reikalingas tam tikras demokratinis postūmis, – teigė politikas, palaikęs Jungtinės Karalystės narystės ES idėją.
Kalbėdamas apie euroskeptikų pažadą panaudoti ES skirtas lėšas britų sveikatos apsaugos sistemai, J.Huntas buvo atsargus. Jo teigimu, 350 milijonų svarų panaudojimo klausimas turėtų būti diskutuojamas.
„Aš skeptiškas dėl šių skaičių. Tikrovėje yra žymiai svarbiau ne mūsų lėšų dalis Europos Sąjungoje, o bendra ekonominė situacija“, – pažymėjo politikas.
„Tikrovė tokia, kad einame į labai neužtikrintą ekonominę situaciją ir dalinti pinigus dabar būtų neteisinga“, – sakė J.Huntas.
Konservatorių politikas, pagarsėjęs prieštaringais sprendimais dėl jaunų daktarų socialinių garantijų, teigė, kad savo apsisprendimą mesti iššūkį euroskeptikui B.Johnsonui apsvarstys, o galutinį sprendimą praneš šią savaitę.