Aštuonių asmenų federalinė prisiekusiųjų žiuri priteisė Ruby Freeman (Rubi Friman) ir jos dukrai Wandrea „Shaye“ Moss (Vandrėjai „Šei“ Mos) daugiau nei po 16 mln. dolerių (14,62 mln. eurų) už šmeižtą, po 20 mln. dolerių (18,27 mln. eurų) už emocinį sukrėtimą ir 75 mln. dolerių (68,52 mln. eurų) nuostolių.
79-erių metų buvusį Niujorko merą JAV apygardos teisėja Beryl Howell (Beril Hauel) rugpjūtį pripažino atsakingu už tai, kad jis šmeižė Fultono apygardos rinkimų darbuotojus, meluodamas apie 2020 metų rinkimus buvusio prezidento D. Trumpo vardu.
R. Giuliani, vadovavęs D. Trumpo teisinėms pastangoms panaikinti rinkimų rezultatus, paskelbė vaizdo įrašą, kuriame jie abu melagingai apkaltino juos sukčiavimu skaičiuojant balsus ir pateikė daug kitų nepagrįstų teiginių apie juos.
R. Giuliani pasmerkė didžiulį priteistą žalos atlyginimą kaip absurdišką ir sakė žurnalistams, kad pateiks apeliacinį skundą.
R. Giuliani 1994–2001 metais buvo Niujorko meras, vadovavo miestui po rugsėjo 11-osios išpuolių ir tapo žinomas kaip „Amerikos meras“.
Vėliau, dirbdamas Baltuosiuose rūmuose, jis tapo asmeniniu D. Trumpo advokatu.
R. Giuliani licencija verstis advokato praktika buvo sustabdyta Niujorke ir Vašingtone dėl melagingų ir klaidinančių pareiškimų, kuriuos jis pateikė siekdamas panaikinti Joe Bideno (Džo Baideno) laimėtų rinkimų rezultatus.
J. Bideno sūnus Hunteris Bidenas (Hanteris Baidenas) taip pat pateikė ieškinį prieš R. Giuliani, kaltindamas jį kompiuteriniu sukčiavimu dėl prieigos prie asmeninių duomenų jo kompiuteryje.
2020-aisiais, siekdami sugėdinti J. Bideną prieš rinkimus, R. Giuliani ir D. Trumpo sąjungininkai išplatino duomenis iš nešiojamojo kompiuterio, kurį H. Bidenas buvo palikęs kompiuterių taisykloje Delavere.