„Galime pasakyti, kad, nepaisant akivaizdžių kraštutinumų, Davido Bowie, kuris mirė sausio 10 d., būdamas 69 m., palikimas yra įrėmintas savotiško asmens kuklumo, simboliškai išreikšto net liesaus kūno sudėjimo“, – rašoma straipsnyje.
Tekste D.Bowie karjera apibūdinama, kaip nuoseklus keliavimas, dažnai patiriantis kitų meno formų invaziją. Taip pat cituojamas Anglikonų Bažnyčios vadovas arkivyskupas Justinas Welby, pavadinęs D.Bowie muziką „asmeniniu garso takeliu“.
Net Vatikano „kultūros ministras“ kardinolas Gianfranco Ravasi pagerbė D.Bowie atminimą, savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje, įrašęs dainos „Space Oddity“ eilutę, kurioje minimas Dievas.
D.Bowie visada buvo dvasinis ieškotojas ir išgyveno krikščionišką etapą 1970-ųjų viduryje, išleidęs albumą, pavadintą „Station to station“, kurio pagrindinė daina yra nuoroda į Kryžiaus kelio stotis.
2004 m. jis yra pasakojęs pokalbių šou vedėjai Ellenai DeGeneres, kad jo dvasinis kelias buvo ilgas: „Aš buvau jaunas, laisvos vaizduotės, ir Tibeto budizmas mane tuo metu žavėjo. Maniau: „Va, išgelbėjimas.“ Tai tikrai nesuveikė. Tada ėjau per F.Nietzschę, satanizmą, krikščionybę... keramiką, ir pagaliau – dainavimas. Tai buvo ilgas kelias.“
D.Bowie dėmesį religijai liudija ir jo darbas Martino Scorsese filme „Paskutinis Kristaus gundymas“, kur jis atliko Poncijaus Piloto vaidmenį.