Kad tokių svarstymų DNC vadovybėje būta, D.Brazile rašo savo naujuose memuaruose „Hacks: The Inside Story of the Break-ins and Breakdowns that Put Donald Trump in the White House“.
Anot D.Brazile, abejonių dėl H.Clinton dalyvavimo rinkimuose jai kilo po to, kai demokratų kandidatė suklupo per vizitą prie Rugsėjo 11-osios memorialo Niujorke.
H.Clinton vėliau pripažino, kad ją kamavo plaučių uždegimas, bet tomis savaitėmis respublikonų rėmėjai socialiniuose tinkluose užkūrė tikrą pirtį ir teigė, kad ši veteranė negalės tinkamai atlikti prezidento pareigų.
D.Brazile rašo, kad DNC vadovybėje buvo manoma, jog H.Clinton kampanija atrodė „anemiška“ ir įgijusi „nesėkmės kvapą“.
Tiesa, D.Brazile taip pat rašo, kad DNC vadovybėje buvo manoma, jog H.Clinton kampanija atrodė „anemiška“ ir įgijusi „nesėkmės kvapą“.
Knygoje rašoma, kad D.Brazile ir jos patikėtiniai svarstė apie dešimtis skirtingų kandidatų, kurie galėtų pakeisti H.Clinton ir kandidatą į viceprezidentą Timą Kaine'ą.
Anot D.Brazile, ji apsistojo ties JAV viceprezidentu Joe Biden ir Naujojo Džersio valstijai atstovaujančiu senatoriumi Cory Bookeriu. Buvusi DNC vadovė esą manė, kad šis duetas turi geriausias galimybes įveikti Donaldą Trumpą.
„Bet galiausiai pagalvojau apie Hillary ir apie visas šalies moteris, kurios taip didžiavosi ja. Negalėjau taip pasielgti su Amerikos moterimis“, – rašo D.Brazile.
Neaišku, ar pats J.Bidenas apie tokius planus žinojo ir buvo pasiruošęs prireikus stoti į kovą su D.Trumpu.
Tiesa, D.Brazile rašo, kad 2016 metų rugsėjo 12-ąją, dieną po to, kai H.Clinton suklupo, jai paskambino J.Bideno komandos vadovas ir pasakė, kad JAV viceprezidentas nori su ja pakalbėti.
„Tada pamaniau: „Dievaži, apie ką jis nori su manimi pasikalbėti“, – teigia buvusi DNC pirmininkė.
Jai taip pat esą nepatiko tai, kad H.Clinton per Demokratų partijos pirminius rinkimus, kai kovojo su ugninguoju Bernie Sandersu, „turėjo per daug įtakos“.