„Tai nesusiję su stojimu į kurią nors pusę (Sirijos) konflikte, tai nesusiję su invazija, nesusiję su režimo pakeitimu arba tikrai glaudesniu bendradarbiavimu su opozicija“, – tikino jis.
„Kalbama apie didelio masto cheminio ginklo panaudojimą ir mūsų atsaką į karo nusikaltimą – nieko daugiau“, – kalbėjo premjeras. Jis pripažino, kad nėra 100 proc. tikrumo, kas atsakingas už cheminio ginklo panaudojimą Sirijoje. Jis taip pat pripažino, kad karinis įsikišimas būtų neįmanomas, jei tam prieštarautų JT Saugumo Taryba.
Papildyta 0.38 val. Didžiosios Britanijos parlamento balsavimas lėmė, kad šalis neprisidės prie planuojamos JAV karinės operacijos Sirijoje. „Prieš“ balsavo 285, o „už“ karinę intervenciją pasisakė 272 parlamentarai. Komentuodamas tokį sprendimą, Davidas Cameronas pasakė, kad parlamentas akivaizdžiai nenori, jog Didžioji Britanija dalyvautų kariniuose veiksmuose. Toks sprendimas „atspindi tautos valią, todėl sprendimą reikia gerbti“.
Papildyta 7.08 val. Savo ruožtu JAV prezidentas Barackas Obama teigia, kad ir toliau konsultuosis su Didžiąja Britanija dėl veiksmų Sirijoje.
JT Saugumo ekspertai galutines išvadas (ar buvo naudojamas cheminis ginklas ir kaip su tuo susijęs Basharo Assado režimas) žada pateikti šeštadienį.