Per kampanijos renginį Misisipės valstijoje ir pats D.Trumpas pavadino „Brexit“ autonomijos grybšniu bei, kartodamas tai, ką N.Farage'as kalbėjo Jungtinėje Karalytėje prieš birželio referendumą, pareiškė, kad jam tapus prezidentu „Amerika taptų nepriklausoma“.
N.Farage'ą D.Trumpas pristatė kaip Jungtinės Karalystės nepriklausomybės partijos (UKIP) lyderį (N.Farage'as jau pasitraukė iš šio posto, – red.), kuris „drįso stoti prieš ES“.
„Mes išjudinome tuos žmones, kurie niekada per savo gyvenimą nebuvo balsavę, bet tikėjo, kad balsuodami už „Brexit“ susigrąžins savo šalies ir sienų kontrolę“, – tada nugriaudėjo ir pats buvęs UKIP lyderis.
Pasikviesti N.Farage'ą dalyvauti kampanijoje buvo naujojo D.Trumpo kampanijos vadovo Stepheno Bannono mintis.
Tiesa, minia į N.Farage'ą scenoje reagavo muistydamasi – niekas Amerikos provincijoje šio brito gerai nepažįsta. Dar prieš renginį 8 iš 10 „The Guardian“ pakalbintų žmonių teigė niekada negirdėję nei apie N.Farage'ą, nei apie „Brexit“.
Tačiau D.Trumpas svečią priėmė šiltai. O N.Farage'as, stovėdamas greta milijardieriumi prisistatančio D.Trumpo, paskelbė: „Mūsų „Brexit“ padės mažiesiems žmonėms, tikriesiems žmonėms.“
Pasikviesti N.Farage'ą dalyvauti kampanijoje buvo naujojo D.Trumpo kampanijos vadovo Stepheno Bannono mintis.
Šis buvęs propagandinio dešiniųjų tinklalapio „Breitbart“ vadovas šįmet entuziastingai palaikė „Brexit“ ir, analitikų teigimu, dabar aktyviai siekia įstatyti D.Trumpo kampaniją į tas pačias vėžes – pateikti milijardierių kaip politikos autsaiderį.