Musulmonų brolijos atstovas Azza al-Jarfas pareiškė, kad populiariuosius Raudonosios jūros kurortus laikas išvalyti nuo „nuodėmingo elgesio“. „Turistams nereikia gerti alkoholio, kai jie atvyksta į Egiptą, jie turi jo pakankamai namie. Jie atvyksta pažiūrėti senovinės civilizacijos, o ne gerti alkoholio“, – sakė jis. Tiesa, ši partija dar demonstruoja palyginus nuosaikų požiūrį į islamiškosios teisės pritaikymą kasdieniniame Egipto gyvenime, tačiau kai kurios radikalesnės partijos siekia, jog šalyje įsigaliotų griežti islamo teise pagrįsti įstatymai.
Tačiau tai gali tapti smūgiu šalies ekonomikai. Egipto ministras pirmininkas Kamal el-Ganzouri teigia, kad šalies „ekonomika yra prastesnėje padėtyje, nei daugelis įsivaizduoja“. Turizmas duoda didžiules įplaukas į šalies ekonomiką, ir suvaržymai neabejotinai neigiamai atsilieptų šalies finansams.
Nors Musulmonų brolija dar nėra apsisprendusi, kokie suvaržymai turėtų būti taikomi atvykstantiems turistams, nenorėdama itin smarkiai pakenkti ekonomikai, antroje vietoje po pirmojo rinkimų etapo likusi kur kas fundamentalesnė partija turi aiškias nuostatas, kad alkoholio neturėtų likti, taip pat ir atvirų maudymosi kostiumėlių. Jie dar nėra apsisprendę, ar viename kambaryje viešbučiuose galėtų gyventi nevedusios poros. Įtakingas šventikas Yasseras Bourhami televizijos laidoje sakė: „Tai galėtų būti penkių žvaigždučių viešbučiai be alkoholio, paplūdimys, skirtas tik moterims, ir kitas paplūdimys, kuriame tiek vyrai, tiek moterys kartu galėtų savaitę džiaugtis atostogomis be nuodėmių. Turistai neturi plaukioti apsivilkę maudymosi kostiumėliais ir daryti blogą įtaką mūsų jaunimui.“
Turizmas sudaro apie 10 proc. šalies BVP, šioje srityje dirba apie 3 mln. žmonių. Antrame šių metų ketvirtyje turistų skaičius dėl neramumų šalyje sumažėjo 35 proc.