C.Page'as nuosekliai neigia, kad dirbo kaip Rusijos agentas, ir, nors tyrimas tęsiasi jau beveik dvejus metus, nėra kuo nors kaltinimas.
O sekmadienį, duodamas interviu CNN, C.Page'as dar kartą paneigė elgęsis kaip nors neteisėtai ir FTB prašymą leisti jį stebėti – leidimus išduoda Užsienio žvalgybos priežiūros (FISA) teismas – pavadino absurdišku.
„Teisėsauga kvailina teismą. Niekada nebuvau užsienio galios agentas“, – tikino C.Page'as.
FTB dokumentus paviešino vėlų šeštadienio vakarą, o juose skelbiamas biuro vertinimas, esą „Rusijos vyriausybė koordinuoja veiksmus su Page'u ir galbūt kitais asmenimis, siejamais su Trumpo kampanija“.
Taip pat rašoma, kad „C.Page'as buvo užmezgęs ryšius su Rusijos vyriausybės pareigūnais, įskaitant Rusijos žvalgybininkus“.
Buvęs D.Trumpo kampanijos patarėjas užsienio politikos klausimais visgi keturis kartus atsisakė atsakyti, ar bendravo su Rusijos pareigūnais. Atsisakė C.Page'as ir paaiškinti, kodėl 2013 metais akademiniame laiške išdidžiai vadino save „neformaliu Kremliaus patarėju“.
Anot FTB dokumentų, C.Page'as, kuris Maskvoje gyveno 2004–2007 metais, per 2016-ųjų liepos kelionę į Rusiją susitiko su grupe įtakingų šios šalies prezidento Vladimiro Putino sąjungininkų.
Pirmasis susitikimus paminėjo garsiojo dosjė apie D.Trumpą autorius, buvęs britų žvalgybininkas Christopheris Steele'as.
Teigiama, kad C.Page'as Maskvoje susitiko su „Rosneft“ vadovu Igoriu Sečinu, su kuriuo aptarė galimybę atšaukti sankcijas Rusijai. Taip pat – su rusų žvalgybos agentu Igoriu Divjekinu – su pastaruoju kalbėtasi apie demokratų kandidatę Hillary Clinton neva kompromituojančią medžiagą.
Sekmadienį CNN C.Page'as paneigė kada nors bendravęs su I.Sečinu ar I.Divjekinu, o šiuos konkrečius teiginius pavadino „visiškai klaidingais“.