Įtariamo teroristo Džocharo Carnajevo gerbėjos: jis yra per gražus, kad būtų teroristas

19-metis Džocharas Carnajevas, kuris įtariamas balandžio mėnesio Bostono sprogdinimų, nusinešusių trijų žmonių gyvybes, organizavimu ir vykdymu, netikėtai tapo šimtų mergaičių susižavėjimo objektu, rašo „Huffington Post“.
Džocharo Carnajevo gerbėja internete
Džocharo Carnajevo gerbėja internete / „Facebook“ nuotr.

Internete vis daugėja Bostono sprogdinimais įtariamo Džocharo Carnajevo gerbėjų – armija paauglių mergaičių, teigiančių, kad įtariamasis yra „per gražus, kad būtų teroristas“, sparčiai plečiasi.

Socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Tumblr“ jau sukurtas ne vienas profilis, kuriame renkasi Džocharo gerbėjai, o „Twitter“ žymė #FreeJahar nuolat susilaukia įtariamo teroristo gynėjų antplūdžio.

„Aš tave myliu, tu susprogdinai mano širdį“, – rašo viena, o jos žinutė paskęsta pusnuogių merginų, laikančių rankose popieriaus lapus su Džocharo vardu, nuotraukų jūroje.

„The New York Post“ kalbinta 18-metė tikino, kad įrodymai prieš Džocharą yra sufalsifikuoti. Ji teigė planuojanti netgi išsitatuiruoti kelis žodžius iš paties Džocharo „Twitter“ žinučių.

„Rytoj man ištatuiruos vieną iš Jaharo “Twitter„ žinučių. Manau, galima sakyti, kad aš esu viena iš #FreeJahar rėmėjų“, – gegužės 7 dieną socialiniame tinkle rašė Alisha. Ji ant savo rankos pasirinko įamžinti Džocharo balandžio 7-osios žinutę „Twitter“ tinkle: „Jeigu turi žinių ir įkvėpimo, viskas, ką lieka padaryti – imtis veiksmų“.

Tačiau žiniasklaidai paviešinus šiuos jos planus, padavėja dirbanti mergina atidėjo savo ketinimus. Ji teigia taip nusprendusi iš pagarbos savo šeimos narių prašymams, tačiau tatuiruotės ji vis tiek nori, tad anksčiau ar vėliau ją žada pasidaryti.

Įvairios „Facebook“ grupės, kuriose reiškiama parama įtariamam teroristui, turi po kelis tūkstančius narių – pavyzdžiui, prie „Dzhokhar Tsarnaev Free Jahar Movement“ jau yra prisijungę daugiau nei 6,5 tūkst. jo rėmėjų. Jų nariai tvirtina, kad Džocaharas ir jo brolis Tamerlanas buvo pakišti, o merginos žinutėse prisipažįsta meilę jaunesniajam broliui. „Aš tave myliu, tu susprogdinai mano širdį“, – rašo viena, kita priduria, kad jjai nesvarbu, ar jis teroristas – „jis yra mielas, nenoriu, kad jis mirtų“, o jų žinutė paskęsta pusnuogių merginų, laikančių rankose popieriaus lapus su Džocharo vardu, nuotraukų jūroje.

„Wired“ kampaniją #FreeJahar vadina konspiracijų teorijų, užuojautos Džocharui ir skepticizmo oficialiai įvykių versijai mišiniu. Tačiau, kaip pažymi „The Verge“, kiekvienai žinutei, kuria reiškiama parama Džocharui, yra piktas internautas, kuris bjaurisi faktu, išvis egzistuoja įtariamo teroristo gerbėjai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis