Už rezoliuciją balsavo 10 valstybių. Tarp jų – JAV, Didžioji Britanija ir Prancūzija. Kaip ir buvo manyta, Rusija ir Kinija bei dar trys nenuolatinės Saugumo Tarybos valstybės narės – Vokietija, Brazilija ir Indija – balsuodamos susilaikė. Niekas nebalsavo prieš.
Rezoliucija numato draudimą Libijos aviacijai pakilti į orą, reikalauja M.Kadhafi šalininkų ir priešininkų nedelsiant nutraukti ugnį, taip pat leidžia pasaulinei bendruomenei imtis visų būtinų priemonių sustabdyti agresiją prieš taikius Libijos gyventojus. Vis dėlto, tiesioginė karinė intervencija iš „visų būtinų priemonių“ sąrašo buvo išbraukta.
Rezoliucija uždraudžia ne tik karinių, bet ir civilinių Libijos lėktuvų skrydžius. Jiems draudžiama kirsti bet kurios JT valstybės narės sieną. Be to, siūloma įšaldyti visas užsienyje esančias Libijos nacionalinės naftos kompanijos „Libyan National Oil Corp.“ ir centrinio šalies banko sąskaitas.
Kaip pranešė CNN korespondentė iš Bengazio, šio miesto gyventojai JT Saugumo Tarybos sprendimą sutiko kaip ilgai lauktą išgelbėjimą. Žurnalistei telefonu kalbant su televizijos kanalo biuru, fone girdėjosi automobilių signalai, džiaugsmingi žmonių šūksniai ir daugybė šūvių į orą.
Anksčiau ketvirtadienį Libijos armijos atstovai pareiškė, kad bet kokia užsienio šalių karinė intervencija sukels pavojų jūros ir oro susisiekimui Viduržemio jūroje. Libijos laikinojo gynybos komiteto pareiškime sakoma, kad Libijos atakų objektais taps visi civiliniai ir kariniai kitų šalių objektai Viduržemio jūroje.