– Tarptautinėje prabangos prekių mugėje Veronoje (Italija) buvo pristatyti karstai, kuriuose yra mobilieji telefonai. Telefonas padėtų „velioniui“ susisiekti su giminaičiais, jei jis per klaidą būtų palaidotas gyvas.
– Liūdnai pagarsėjusio Maskvos kalėjimo, kur pernai lapkritį mirė kalinamas teisininkas Sergejus Magnickis, administracija paskelbė, kad kaliniai netrukus galės naudotis įvairiausiomis gydymo paslaugomis, tarp jų – soliariumais. Tokių priemonių imamasi siekiant pagerinti kalinių sveikatą. „Ar Butyrkos tampa sanatorija?“ – savo antraštėje skeptiškai klausė populiarus Rusijos dienraštis „Komsomolskaja pravda“.
Aštuonkojis Paulis, kuris išgarsėjo per šiemetį futbolo pasaulio čempionatą absoliučiai tiksliomis rungtynių rezultatų prognozėmis, ramiai nugaišo miegodamas savo akvariume.
– Aštuonkojis Paulis, kuris išgarsėjo per šiemetį futbolo pasaulio čempionatą absoliučiai tiksliomis rungtynių rezultatų prognozėmis, ramiai nugaišo miegodamas savo akvariume.
– Delio valdžia per Sandraugos žaidynes stadionuose „dislokavo“ langūrų kontingentą, kad šios didelės beždžionės sporto varžybų metu padėtų vaikyti mažesnius primatus.
– Mozambike vienas pirma laiko paleistas kalinys parbėgo atgal į kalėjimą, nes suprato, kad gyvenimas laisvėje jam visai ne prie širdies.
– Didžiojoje Britanijoje viena bažnyčia surengė neįprastą ceremoniją – pastorius palaimino 80-ies Londono finansų rajone dirbančių žmonių mobiliuosius telefonus. Tokia idėja kilo iš tradicijos darbininkams pirmąjį pirmadienį po Kalėdų, grįžus prie darbų, atsinešti palaiminti savo darbo įrankius, tokius kaip, pavyzdžiui, plūgai.
– Niujorke vienas banko plėšikas vagystę vykdė „nuginkluojamu“ būdu – apsiginklavęs gyvų gėlių puokšte. Įtariamasis su gėlėmis įsiveržė į vieną Niujorko bankų, priėjo prie kasininko langelio ir perdavė darbuotojui grasinantį raštelį.
– Vienas Kuveito parlamentaras pasiūlė teikti valstybės paramą piliečiams vyrams, norintiems imti antrą žmoną, – kad šiame naftos turtingame emyrate sumažėtų didelis netekėjusių moterų skaičius.
– Šanchajaus pareigūnai vis didėjantį geriausių žmogaus draugų populiarumą šiame Kinijos mieste vylėsi pažaboti „vieno šuns“ politika.
– 42 metų prancūzas, per nelaimingą atsitikimą dėl elektros smūgio netekęs visų keturių galūnių, sėkmingai perplaukė Lamanšo sąsiaurį. Šiam žygiui jis rengėsi dvejus metus. Sąsiaurį, skiriantį Prancūziją ir Britaniją, vyras perplaukė su specialiais plaukmenimis, pritvirtintais prie kojų protezų. Jis taip pat yrėsi rankų bigėmis, o kvėpavo per vamzdelį.
– Dantų protezai, pagaminti Didžiosios Britanijos Antrojo pasaulinio karo laikų ministrui pirmininkui Winstonui Churchilliui ir vadinami „dantimis, kurie išgelbėjo pasaulį“, aukcione buvo nupirkti už beveik 18 tūkst. svarų (73 tūkst. litų).
– Dviem australams prireikė operacijų po to, kai jiedu per išgertuves šovė vienas kitam į užpakalius. Vyrai norėjo pažiūrėti, ar jiems skaudės.
– Stipriausias ir brangiausias visų laikų alus buvo išparduotas per kelias valandas, paskelbė jį pagaminusi škotų alaus darykla. Nepaisant rizikos sulaukti prieštaringų vertinimų, šio alaus buteliai buvo „supakuoti“ į voverių ir šermuonėlių iškamšas.
– Britė, kurią saugumo kameros nufilmavo įmetančią į šiukšlių konteinerį katę, užsitraukė didžiulę „internautų“ rūstybę. Teismas, kuriame ji padarė kaltės pripažinimo pareiškimą, jai skyrė 250 svarų (1 015 litų) baudą.
– Dviem australams prireikė operacijų, kai jiedu per išgertuves šovė vienas kitam į užpakalius. Vyrai norėjo pažiūrėti, ar jiems skaudės.
– Honkonge internetas pasivijo net mirusiuosius. Pagal kinų tradicijas giminaičiai bent kartą per metus turi aplankyti velionio kapą ir jį pagerbti, bet nuo šiol artimieji gali keliauti tiesiog į Vyriausybės įsteigtą memorial.gov.hk ir nemokamai susikurti interneto puslapį, kuriame ir atliekamos visos prievolės mirusiajam.
– BBC „besąlygiškai“ atsiprašė už tai, kad vienas radijo laidų vedėjas pokštaudamas pranešė apie karalienės Elizabeth II mirtį.