„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai
2022 09 30

Kodėl Kinijoje klesti pažinčių programėlės? Jose ieškoma visai ne meilės

Kai birželį Šanchajuje dirbanti fotografijos asistentė Qu Tongzhou išvyko į ilgai lauktą kelionę po vakarų Kiniją, jai pasirodė, kad miestuose, kuriuose lankėsi, ji nelabai pageidaujama.
Jauna kinė
Jauna kinė / „The New York Times“/QILAI SHEN nuotr.

Dėl šalyje vykdomos „nulinio COVID“ politikos vietiniai gyventojai su nepasitikėjimu žiūrėjo į keliautojus, o kai kurie viešbučiai atsisakė apgyvendinti Qu Tongzhou, baimindamiesi, kad ji gali įnešti virusą.

Taigi Qu Tongzhou beliko pasinaudoti „Tantan“ ir „Jimu“ – dvem populiariomis kinų pažinčių programėlėmis su „Tinder“ funkcijomis.

Ji žinojo, kad susitikti su nepažįstamais žmonėmis gali būti rizikinga, tačiau programėlės jai tapo tikru naujų draugų šaltiniu – ji susipažino su biotechnologijų srities verslininku Landžou mieste, Tibeto medicinos gydytoju Siningo mieste ir valstybės tarnautoju, kilusiu iš Sindziango Karamajaus mieste, šiaurės vakarų Kinijoje.

Kiekvienoje stotelėje jos naujieji pažįstami parūpindavo jai nakvynę ir nusivesdavo į barus bei kitas vietinių lankomas vietas.

„Jei neturėčiau tų programėlių, nebūčiau susipažinusi su daugybe žmonių, – sakė 28 metų Qu Tongzhou. – Niekas nebūtų manęs nusivedęs į miestą.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“