Duodamas interviu radijo stočiai „Vikerraadio“, jis pripažino, kad kai kurie Krymo gyventojai tikėjosi, jog po aneksijos pagerės ekonominė padėtis. Tačiau to neatsitiko, ir dabar jau net ir šiems žmonėms akivaizdu, kad gyvenimas pablogėjo.
Daugelio prekių kainos išaugo 50 ar visu 100 proc.
„Daugelio prekių kainos išaugo 50 ar visu 100 proc., prekės neįprastai brangios“, - sakė rašytojas, kurio žodžius cituoja postimees.ee.
„Rusų vėliavas pradėjo plėšyti vėjas, nuo automobilių dingo Georgijaus juostos, o naujų neatsiranda“, - pasakojo jis.
Rašytojas sako, kad tarp jo pažįstamų – daugybė, kurie norėtų, kad čia grįžtų Ukrainos valdžia, tačiau jie bijo apie tai garsiai kalbėti. „Jaučiama baimės atmosfera“, - sakė jis.
Anksčiau Krymas buvo populiari vieta tarp turistų, tačiau dabar jie čia nebenori važiuoti, jaučiamos tik Rusijos pastangos dirbtinai išlaikyti aukštus turistinius rodiklius.
„Rusija deda dideles pastangas, kad bet kokia kaina padaugėtų į Krymą važiuojančių turistų. Pavyzdžiui, spalio mėnesį turistinis sezonas paprastai aprimsta, tačiau praėjusiais metais net ir gruodį sanatorijose buvo užpildytos už dyką kelialapius gavusiais Jakutijos ir Dagestano gyventojais. Tylą pakeitė paniškas bandymas padidinti Krymo lankomumą“, - sakė rašytojas.
Rašytojas sakė, kad valdžia galų gale buvo priversta pripažinti, jog vietoje planuotų penkių milijonų turistų Krymą aplankė trys milijonai.