Raketa „Bulava“ nėra naujausia Rusijos kariuomenės arsenale. Ji pradėta kurti dar praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje, išbandyta 2005 m., serijinė gamyba pradėta 2007 m., o karinėje veikloje naudojama nuo 2012 m. Tai, kad „naujausioje“ Rusijos raketoje naudojamos „Bulavos“ dalys, gali kelti abejonių, ar joje naudojamos tikrai naujos technologijos, sakė M.Krutovas.
Ukrainos oro pajėgų duomenimis, be raketos, kuri iš pradžių buvo vadinama tarpžemynine raketa, Rusijos kariškiai per rytinę ataką nenaudojo jokių kitų į „Bulavą“ panašių raketų. Rusija taip pat smogė Ukrainai raketomis „Kinžal“ ir Ch-101.
Ketvirtadienio vakarą Vladimiras Putinas pareiškė, kad Rusija per smūgį Ukrainos Dnipro mieste esančiam pramoniniam kompleksui panaudojo „vieną iš naujausių rusiškų vidutinio nuotolio raketų sistemų“ su nebranduoline hipergarsine balistine raketa „Orešnik“. Jis pažymėjo, kad pasaulyje neva nėra jokių priemonių tokiems ginklams atremti.
Tačiau Ukrainos šaltiniai dar prieš V.Putino pareiškimą užsiminė, kad Rusijos panaudota raketa yra RS-26 „Rubiež“ modifikacija. Ši raketų sistema buvo sistemos R-24 „Jars“ (pirmą kartą paleista 2007 m.) modifikacija; „Rubiež“ darbai buvo sustabdyti 2018 m.
Ketvirtadienio vakarą Pentagonas patvirtino, kad raketa, apie kurią kalbėjo V.Putinas, buvo sukurta RS-26 pagrindu.