Mirties atvejai užregistruoti sostinėje Dakoje, šiauriniuose Bogros, Pabnos ir Rangpuro rajonuose, taip pat vakarinėje Maguros dalyje, rytinėje Komilos dalyje, Barisalyje ir Fenio pietuose.
Pranešama, kad per susirėmimus kai kurie žmonės buvo sužeisti peiliu ir kulkų.
Tūkstančiai protestuotojų, dauguma ginkluoti lazdomis, suplūdo į centrinę Dakos aikštę.
Susirėmimai vyko daugelyje vietų, taip pat kituose svarbiausiuose miestuose, informavo policija.
„Įvyko susirėmimai tarp studentų ir valdančiosios partijos vyrų“, – AFP sakė policijos inspektorius Alas Helalas, pridūręs, kad „Du jauni vyrai buvo nužudyti Dakos Munšigandžo rajone“.
„Vienam žuvusiajam buvo peršauta galva, kitas patyrė šautines žaizdas“, – teigė jis.
Kitas policininkas, kalbėjęs su anonimiškumo sąlyga, sakė, kad „visas miestas virto mūšio lauku“, ir pridūrė, kad kelių tūkstančių protestuotojų minia prie ligoninės padegė automobilius ir motociklus.
Policija ir gydytojai pranešė apie dar šešis mirties atvejus šiauriniuose Pabnos ir Rangpuro rajonuose, taip pat vakarinėje Maguros dalyje.
Bangladeše liepą prasidėjo protestai dėl vėl įvestos kvotų sistemos, pagal kurią daugiau nei pusė prestižinėmis laikomų darbo vietų valstybės tarnyboje skiriama įvairioms valstybėms nustatytoms grupėms.
Vyriausybės duomenimis, apie 18 mln. jaunų bangladešiečių neturi darbo, todėl šis žingsnis labai nuliūdino įsidarbinti besitikinčius absolventus.
Kritikai sako, kad ši kvota naudojama tam, kad į darbo vietas valstybės tarnyboje būtų paskirti valdančiosios „Awami League“ šalininkai.
Kilus protestams, Aukščiausiasis Teismas sumažino darbo vietų, rezervuotų tam tikroms grupėms, skaičių, tačiau nepatenkino protestuotojų reikalavimų panaikinti labiausiai ginčytinus sistemos aspektus.