Jeigu M.Noriegos kaltė bus įrodyta, jis gali būti nuteistas kalėti dar dešimt metų.
76 metų generolą, valdžiusį Panamą 1981–1989 metais, Jungtinės Valstijos išdavė Prancūzijai balandį, kai jis atliko dviejų dešimtmečių laisvės atėmimo bausmę Majamyje.
Prancūzijos teismas 1999 metais už akių nuteisė buvusį diktatorių kalėti 10 metų, tačiau M.Noriega daugelį metų kovojo, kad nebūtų išduotas Paryžiui, kol JAV Aukščiausiasis Teismas atmetė jo paskutinę apeliaciją.
Kadaise su CŽV glaudžiai bendradarbiavęs M.Noriega pakliuvo į Vašingtono nemalonę devintojo dešimtmečio pabaigoje dėl dalyvavimo narkotikų kontrabandoje ir įtarimų, kad jis palaiko ryšius su komunistine Kuba.Dėl nelygios odos „ananaso veidu“ pravardžiuojamas buvęs kariškis pakartotinai teisiamas dėl 2,3 mln. eurų (7,94 mln. litų arba 15 mln. tuometinių frankų), kuriuos gavo iš Medeljino kokaino prekeivių kartelio, išplovimo per dabar nebeveikiantį Kredito ir pramonės komercijos banką (Bank of Credit and Commerce Industrial).
Įtariama, kad už šias lėšas praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio pabaigoje M.Noriegos žmona Felicidad ir jos priedangos įmonė nusipirko trejus prabangius apartamentus Paryžiuje, kuriuos vėliau konfiskavo Prancūzijos vyriausybė.
Smarkiai susenęs M.Noriega, praleidęs du dešimtmečius už grotų Jungtinėse Valstijose, neigia ėmęs pinigus iš kokaino kontrabandininkų ir tvirtina, kad tas lėšas sudarė jo brolio palikimas, jo žmonos turtas ir pinigai, kuriuos mokėdavo JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV).
Nuo M.Noriegos ekstradicijos balandžio 26 dieną jo advokatai nesėkmingai kovojo, kad jų klientas būtų paleistas iš La Santė kalėjimo Paryžiuje, argumentuodami, kad kaltinamasis laikomas nežmoniškomis sąlygomis.
Teisėjai atmetė advokatų pašymus, tvirtindami, kad M.Noriega gali pabėgti.
Kadaise su CŽV glaudžiai bendradarbiavęs M.Noriega pakliuvo į Vašingtono nemalonę devintojo dešimtmečio pabaigoje dėl dalyvavimo narkotikų kontrabandoje ir įtarimų, kad jis palaiko ryšius su komunistine Kuba.
1989 metų gruodį JAV prezidentas George'as H.Bushas pasiuntė į Panamą karius, kurie turėjo sučiupti M.Noriegą ir atgabenti jį teisti į Jungtines Valstijas.
Nuverstam buvusiam diktatoriui pamėginus ieškoti prieglobsčio Vatikano ambasadoje Panamoje, JAV kariai apsupo apaštališkojo nuncijaus rezidenciją ir kurtinančiai leido sunkiojo metalo muziką siekdami palaužti M.Noriegą.
Dešimt dienų trukusi apsiaustis baigėsi 1990 metų sausio 2 dieną, kai M.Noriega išėjo iš ambasados ir po pasidavimo JAV pajėgoms buvo nuskraidintas į Majamį.
Narkotikų prekyba ir pinigų plovimu apkaltintas M.Noriega buvo nuteistas kalėti 40 metų, tačiau vėliau už gerą elgesį bausmė buvo sušvelninta iki 17 metų.