2024 02 15

Rusija ruošiasi: pradėjo rengti karinius aerodromus galimoms ukrainiečių atakoms

Rusija pradėjo rengti savo karinius aerodromus galimoms atakoms. Įvairiuose Rusijos regionuose surengtos pratybos, skelbia naujienų svetainė „Moscow Times“. O tuo tarpu dalies aerodromų asfaltas išmargintas lėktuvus imituojančiais piešiniais, kurių tikslas – tapti masalu Ukrainos bepiločiams orlaiviams.
Rusijos aerodromas
Rusijos aerodromas / „AP“/„Scanpix“

Rusijos gynybos ministerija patikrino karinių aerodromų atsparumą masiniams smūgiams. Per pratybas Rusijos kariuomenės specialiosios pajėgos treniravosi atkurti pakilimo ir nusileidimo takus ir orlaivių stovėjimo aikšteles.

Straipsnyje pažymima, kad pratybos vyko keliuose regionuose, įskaitant vakarų ir pietų kryptis. Pratybose dalyvavo inžineriniai padaliniai, kurie likvidavo įgriuvas ir atstatė kaponierius, kad apsaugotų orlaivius nuo nuolaužų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas: spręsk ir laimėk elektrinį dantų šepetėlį sau!
„Moerie“ plaukų priežiūros priemonių veidu tapo K.Meschino: pamilau jas jau po pirmo galvos plovimo
Reklama
Jautienos troškiniai – tobulas maistas šaltajam sezonui: vos kelios taisyklės ir gaminsite lengva ranka
Reklama
5 Graikijos kurortai – ką rinktis: salas ar sostinę?