Po išpuolio publikuotose nuotraukose matyti sudegę automobilių karkasai.
Kyjivo srities karinės administracijos vadovas Mykola Kalašnykas informavo, kad dėl rusiško drono nuolaužų įsiplieskė 600 kv. m ploto gaisras, kurio metu buvo sunaikinti devyni senoviniai automobiliai ir apgadinti 29 kiti.
Nors M.Kalašnikas neįvardijo tikslios muziejaus vietos, tačiau jo pateiktose nuotraukose matyti, kad tai – senovinių automobilių muziejus, įengtas buvusios V.Janukovyčiaus rezidencijos teritorijoje.
Internete išplatintose nuotraukose matyti apgadinti šeštojo ir septintojo dešimtmečių automobiliai, tarp jų – „Moskvič“ modeliai, sovietiniai ZAZ „Zaporožec“, GAZ-14 „Čaika“ ir pirmasis masinės gamybos prabangus SSRS automobilis GAZ-12 ZIM.
Korupcija pagarsėjęs V.Janukovyčius pabėgo iš Ukrainos. Be to, daugelis šalies gyventojų jį vis dar smerkia ne tik dėl vykdyto papirkinėjimo schemų, bet ir dėl to, kad atsisakė glaudesnių ryšių su Europos Sąjunga, ir vietoje to stiprino Kyjivo santykį su Maskva.
2014-aisiais tai sukėlė Euromaidano protestus.
Baimindamasis dėl savo gyvybės, V.Janukovyčius paliko savo prabangų Mežygirio dvarą netoli Ukrainos sostinės, kurio vertė siekia apie 75 mln. dolerių, ir 2014 m. pabėgo į Maskvą, kur, kaip manoma, yra iki šiol.
2015 m. parlamentas atėmė iš jo prezidento titulą, o 2019 m. jis buvo nuteistas už akių už valstybės išdavystę.
Jo buvusioje valdoje buvo privatus zoologijos sodas, požeminė šaudykla, 18 duobučių golfo aikštynas, teniso ir boulingo aikštynas. Šioje teritorijoje siautėjo ir protestuotojai, kurie skelbė prabangios aplinkos nuotraukas. Turtas buvo paverstas muziejumi kaip korupcijos simbolis, jame buvo ir jo senovinių automobilių parkas.