Sekmadienį F.Sonmez tviteryje pasidalijo nuoroda į 2016 metais portale „Daily Beast“ publikuotą straipsnį, kuriame rašoma apie K.Bryantui 2003 metais mestus kaltinimus išprievartavimu.
„The Washington Post“ pirmadienį nušalino F.Sonmez, tokį sprendimą sukritikavo daugiau nei 200 laikraštyje dirbančių žurnalistų.
Vykdomasis laikraščio „The Washington Post“ redaktorius Martinas Baronas jai parašė elektroninį laišką, prie kurio buvo prisegta tviterio įrašo kopija.
„Felicia. Tuo dalytis yra labai neapgalvota. Prašau nustoti. Taip darydama kenki institucijai“, – rašė jis.
F.Sonmez elektroninį laišką persiuntė laikraščio „The New York Times“ kolegoms.
Galiausiai F.Sonmez ištrynė įrašą, sulaukusį daugybės neigiamų komentarų.
„Na, TAI atvėrė akis. 10 tūkst. žmonių (tikrąja to žodžio prasme), kurie komentavo ir siuntė man žinutes su užgauliojimais bei grasinimais mirtimi, prašau, perskaitykite straipsnį, kuris buvo parašytas daugiau nei prieš trejus metus ir kurį parašiau ne aš“, – vėliau tviteryje rašė žurnalistė.
Pirmadienį „The Washington Post“ patvirtino apmokamą nušalinimą, tačiau nepatikslino, dėl kurių F.Sonmez įrašų imtasi tokių veiksmų.
K.Bryantas buvo suimtas 2003 metais, pasiskundus viešbučio Kolorade darbuotojai. 2005 metais kaltinimai dėl išprievartavimo K.Bryantui buvo atmesti – jis susitarė su jį kaltinančia moterimi.