Jungtinėje Karalystėje studentus apgyvendinantis „Unite“ šįmet paaukojo apie 65 tūkst. svarų Britų Širdies Fondui ir 45 tūkst. svarų vėžio tyrimams. Būtent tiek verti daiktai, kuriuos Jungtinės Karalystės privačiuose bendrabučiuose išsikraustydami paliko studentai.
„The Guardian“ apžvelgia 11 dalykų, kurie liko nepanaudoti kilniam tikslui. Jų nuotraukas rasite spustelėję čia.
Štai vienas iš centriniame Londone gyvenusių studentų išsikraustydamas pamiršo savo augintinį. Žiurkėnas buvo paliktas mikrobangų krosnelėje. Jį priglaudė vienas iš techninių privataus bendrabučio darbuotojų.
Darbuotojus ne ką mažiau nustebino ir Lydso universiteto studentų privačiame bendrabutyje aptikta ietis.
Patogi rožinė sofa buvo palikta studentų, kurie gyveno Aberdyne. Deja, tam, kad būtų išgabenta iš buvusio savininko kambario, sofą teko sukapoti dalimis. Ji buvo pernelyg sugadinta, kad būtų paaukota kilniam tikslui.
Ar „Ugg“ batai pagaliau išėjo iš mados? Tikriausiai jų kalnai, likę Jungtinės Karalystės privačiuose bendrabučiuose, puikiai atsako į šį klausimą. Ne ką mažiau bendrabučių kampeliuose liko ir guminių batų.
Studentų maisto gaminimo procesas – ne itin tvarkingas. Nė kiek nesutepta tikra moterų svajonių prijuostė, kurią dėvi buvęs jos šeimininkas, nuotraukoje puikiai tai įrodo.
Centriniame Londone buvo rastas vienas ramentas. Antrojo likimas – neaiškus.
Nemažai Jungtinės Karalystės privačių bendrabučių kampeliuose palikta ir rankinių. Daugiausia jų buvo aptikta Londono Woburn Place bendrabutyje.
Universitetų bendrabučiuose studentai iš jaunuolių tampa suaugusiais žmonėmis. O kas nutinka pliušiniams meškinams, kai jų šeimininkai jau pasirengę prisijungti prie suaugusiojo pasaulio?
Kai kurie studentai vis dėlto nenori tarti „sudie“ savo vidiniam vaikui. Ši raketą primenanti riedlentė, aptikta Londono Wonburn Place, – puikus to įrodymas.
Žinoma, daugiausia studentai išsikraustydami paliko nebereikalingų vadovėlių. Jų Jungtinės Karalystės privačiuose bendrabučiuose liko krūvos.