VU Studentų atstovybė taps pirmąja studentų savivalda, įsidiegusia nuotolinio mokymosi aplinką

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA) įgyvendina projektą „VU SA institucinis stiprinimas“, remiamą Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos lėšomis. Šiuo projektu siekiama spręsti problemas, atsirandančias dėl dažnos narių kaitos, suteikiant veikiantiesiems reikalingus darbo įgūdžius bei vadybinius gebėjimus.
Arminas Varanauskas
Arminas Varanauskas / VU SA nuotr.

„Visame pasaulyje jaunimo nevyriausybinės organizacijos susiduria su viena ir ta pačia problema – dažna narių kaita. Jau paplitusi praktika kurti patirties perdavimo sistemas, kompetencijų kėlimo planus, bet dar neteko girdėti apie tai, kad kas nors būtų susikūręs nuotolinio mokymosi aplinką, kuria galėtų naudotis visi studentai“, – projekto idėją komentavo VU SA prezidentas Arminas Varanauskas.

Studentiškas naujienas sekite socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Čia verda studentiškas gyvenimas!

Projekto „VU SA institucinis stiprinimas“ pagrindinis tikslas – stiprinti VU SA institucinę bazę, keliant narių kompetenciją ir plečiant socialinio verslumo įtaką pajamų augimui ir jų diversifikavimui. Projekte numatyta suorganizuoti mokymus dešimčia skirtingų temų – strateginis valdymas, vadovavimas, efektyvi komunikacija ir rinkodara, kokybės užtikrinimas, veiklos vertinimas bei kitomis, kurių filmuota, įgarsinta ir surašyta medžiaga bus naudojama kuriant VU SA e-mokymosi aplinką.

Taip pat projekto kontekste bus organizuojama tarptautinė konferencija su projekto partneriais – Šveicarijos nacionaline studentų sąjunga (VSS-UNES-USU). Tai padės užmegzti glaudesnius ryšius su kolegomis iš užsienio bei perimti jų gerąją patirtį tiek studentų atstovavimo, tiek studentų savivaldos valdymo ir veiklos organizavimo srityse.

Projekto metu bus parengta galimybių studija „VU SA socialinių verslo modelių analizė ir perspektyvos“. Ši studija turėtų padėti įvertinti užsienio savivaldų patirtį šioje srityje ir numatyti galimas perspektyvas Lietuvoje.

„Visuomet žvalgomės į geriausius užsienio studentų savivaldų pavyzdžius. Smagu, jog kartais atstovavimo galime pamokyti net ir skandinavus, bet akivaizdu, jog paslaugų teikimo studentams srityje gerokai atsiliekame. Pavyzdžiui, Suomijoje ir bendrabučiai, ir kavinės, ir daugybė kitų studentams reikalingų paslaugų jiems patiems ir priklauso, dėl to sąlygos ten yra kur kas geresnės, o mums tai – galimybė ir siekiamybė“, – apie projekto reikalingumą kalbėjo A. Varanauskas.

Projektas remiamas Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos lėšomis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis