Pirmoji „Ding Dong“ kelionę po Lietuvą pradėjusi R.Jusionytė pasakojo, kad tai buvo neįkainojama patirtis. Anot jos, kiekvienas turėtų susirasti bent vieną iš projekto metu aplankytų vietų ir patys jomis pasidomėti, o kai tik bus galimybė — ir aplankyti.
„Mano didysis projektas buvo Kuršių marios. Yra daugybė mokslininkų, kurie būtent iš Europos Sąjungos gauna paramą, kad galėtų tirti, kokia yra ekologinė situacija Kuršių mariose“, — kalbėjo ji ir pridūrė, kad situacija mariose — kritinė, todėl būtina veikti dabar.
Daugiau apie R.Jusionytės kelionę — ČIA.
Apie tvarų gyvenimo būdą taip pat pasisakė keliautojas A.Valujavičius. Jam pačiam labai įsiminė Birštono pavyzdys ir tai, kaip šis nedidelis miestas įgyvendina tvarumo idėjas.
„Žmonės yra žiaurūs vartotojai ir mažiau — kūrėjai“, — pastebėjo jis ir pabrėžė, kad pats stengiasi pirkti tik tai, ko išties reikia.
Daugiau apie A.Valujavičiaus kelionę — ČIA.
Kelionės po Lietuvą detalėmis taip pat dalijosi komikas M.Bartuševičius. Vaikinas pasakojo, kad tvarumas jo gyvenime užima svarbią vietą. Nors savęs ir nelaiko ekologijos pirmūnu, tačiau 15min jis atskleidė, kad tvarumo principais vadovaujasi kasdieniame gyvenime, o projekto metu ėmė stebėti, kad produktai, kuriuos perka, būtų ekologiški. Pavyzdžiui, be reikalo nelaiko įjungtos šviesos, o pasikrovus prietaisams — įkroviklius ištraukia iš elektros lizdo. Jis taip pat stengiasi pirkti tik tuos daiktus, kurių išties reikia, o ne norisi.
Daugiau apie M.Bartuševičiaus kelionę — ČIA.