Neseniai Europos čempionate Italijoje sidabro medalį (svorio kategorijoje iki 105 kg) iškovojęs R. Vyšniauskas kartu su jį treniruojančiu tėvu Broniumi Vyšniausku vieningai tvirtina, kad tai sėkmingiausias pasirodymas sportininko karjeroje. Į varžybas stipruolis vyko nekamuojamas traumų bei negandų, jį persekiojusių paskutinius dvejus metus. Sunkumų kilnotoją sveikatos sutrikimai, nesėkmės meilės fronte bei aplinkinių spaudimas buvo palaužę psichologiškai - jis slėpėsi nuo draugų, nuolat keitė mobiliojo telefono numerius ir nebenorėjo bendrauti. Todėl trys medaliai - auksas stūmimo rungtyje, sidabras rovimo ir sidabras dvikovėje – grąžino viltį ir pasitikėjimą savo jėgomis.
Linksmų plaučių Vyšniuku pravardžiuojamas sunkumų kilnotojas „laikinaisiais namais“ vadina Trakų nacionalinį sporto ir sveikatingumo centrą, kur per metus praleidžiami septyni intensyvių treniruočių mėnesiai. Klaipėdoje gyvenantis olimpietis iš čia veržiasi ne dėl to, jog Trakuose mažiau pagundų ar štanga lengvesnė, o dėl tvyrančios nuostabios auros. Pasirengimo svarbioms varžyboms metu, stipruolis tikina kasdien iškeliantis po 20 tonų svorio bei išliejantis 2 kg prakaito.
Paklaustas apie pomėgius ir hobius, sidabrinį Mercedes vairuojantis viengungis prisipažįsta kas vakarą rašantis dienoraštį bei nuolat lankantis bažnyčią. Sportininkas teigia besilaikantis dietos, tačiau neatsisakantis išlenkti bokalo alaus, skaniai pavalgyti ar aplankyti naktinį kino seansą. Įspūdingo sudėjimo milžinas mėgsta žvejybą, o Pekine žada sirgti už savo gerus draugus – disko metiką V. Alekną bei penkiakovininką A. Zadneprovskį.
Stipruolio kolekcijoje visų spalvų medaliai iš Europos čempionatų, sidabras iš pasaulio pirmenybių, todėl belieka ją papildyti olimpiniu apdovanojimu. Olimpinis medalis - didžiausia R. Vyšniausko svajonė. „Tikslai – aukščiausi. Jei padarysiu tą darbą, kurį esu suplanavęs, tada viskas bus gerai“, - teigė R. Vyšniauskas, pažadėjęs Pekine tradiciškai pakilnoti Lietuvos Respublikos prezidentą Valdą Adamkų į orą.