Į šią Didžiajai Britanijai priklausančią sala pretenzijas reiškia Argentina, tačiau ji jau turi savo šeimininkus. Būtent šioje saloje perėti mažylių renkasi tūkstančiai karališkųjų pingvinų, sudarančių vieną didelę koloniją.
Gyvūnai sustoja kuo arčiau vieni kitų ir bando šildyti savo mažylius, kad šie nenumirtų nuo šalčio, rašo portalas dailymail.co.uk.
Tėviški instiktai gimsta dėl nesvetingo Pietų Atlanto klimato. Pietų Džordžijos salos maksimali temperatūra jūros lygyje žiemą yra 0 laipsnių pagal Celsijų žiemą ir tik 8 laispniai vasarą. O didžiausia kada nors užfiksuota temperatūra – 23,5 laipsniai šilumos.
Pingvinų mažyliai per pirmuosius savo gyvenimo mėnesius nemoka palaikyti savo kūno šilumos, tad didelei kolonijai belieka spaustis kartu arčiau vieni kitų ir šildyti savo palikuonis grupėmis.
Karališkieji pingvinai yra antri pagal dydį iš visų pingvinų rūšių. Už juos didesni tik imperatoriškieji pingvinai. Šie gyvūnai deda tik po vieną kiaušinį, tad nenuostabu, kad tėviški jausmai norint išgyventi pasireiškia vienu metu visai kolonijai ir visi pingvinai kartu bando išsaugoti savo mažylius.
Ši pingvinų rūšis minta smulkiomis žuvimis.