„Rašytinė teismo išvada turėtų būti pateikta po dviejų ar keturių mėnesių", – sakė advokatas Christopheris Manningas, atstovaujantis Jinui ir Soo Chungams – valyklą valdantiems imigrantams iš Pietų Korėjos.
Vašingtono apeliacinis teismas bylą svarsto po to, kai buvęs teisėjas Roy Pearsonas pernai pralaimėjo pradinę bylą, kurią tai porai buvo iškėlęs žemesnės instancijos teisme.
R.Pearsonas tvirtina, kad 2005 metų gegužę iš Soo Chung gavo kelnes, kurios buvo ne jo. Kai jis pareikalavo Soo Chung sumokėti jam 1 tūkst. dolerių (2,56 tūkst. litų) – viso kostiumo kainą, – ji atsisakė, nes buvo įsitikinusi, kad tos kelnės tikrai jo.
R.Pearsonas teigia, kad virš valyklos durų kabantis užrašas „Laiduojame įsipareigojimų vykdymą" yra klaidinantis ir apgavikiškas. Jis reikalauja po 1,5 tūkst. dolerių už kiekvieną dieną, kai buvo iškabinamas tas užrašas.
„Protaujantis žmogus netikėtų, kad užrašas Laiduojame įsipareigojimų vykdymą" reiškia tai, ką tvirtina reiškiant ponas Pearsonas", – sakė Ch.Manningas ir pridūrė, jog R.Pearsonas manė, kad tuo užrašu yra pareiškiamas „besąlygiškas įsipareigojimų vykdymo laidavimas".
Teisininkas R.Pearsonas, kuris maždaug tuo metu tapo administracinio teismo teisėju, vėliau teisėjo vietą prarado.
Jei jo apeliacija nebus patenkinta, ši byla, kuri jau tęsiasi pusketvirtų metų, turbūt bus nutraukta, nes daugiau galimybių jam beveik neliks.
Tačiau jei jam pavyktų įtikinti apeliacinio teismo teisėjus, byla būtų grąžinta apygardos teismui nagrinėti iš naujo.
Ch.Manningas akcentavo tai, kad jo klientams tenka išgyventi labai sunkų laikotarpį, kad jie turėjo uždaryti dvi iš trijų savo valyklų. „Jiems tai buvo labai sunkūs treji su puse metų. Jie nori tai pamiršti", – sakė jis.