Kaip rašo thesun.co.uk, prieš devynerius metus pasaulį apskriejo sudarkyto berniukio nuotraukos. Jam tebuvo 12, kai JAV karių antpuolio metu neteko abiejų rankų ir apdegė 60 proc. kūno. Tą dieną jis neteko 16 šeimos narių – tarp jų buvo ir berniuko tėvai.
Tą siaubingą dieną jis prisimena iki šiol: „Ant mūsų užkrito siena ir lubos, visas namas skendėjo liepsnose. Girdėjau savo šeimos narių klyksmus ir pajutau, kad mane degina ugnis“.
Ali iš griuvėsių ištraukė kaimynystėje gyvenęs taksi vairuotojas. Vėliau Kuveite jam buvo atlikta operacija, dar vėliau vaikinas gydėsi Didžiojoje Britanijoje, o 2010-aisiais gavo šios šalies pilietybę.
Vaikino nuotraukas galite pažiūrėti čia.
Po to kelis kartus A.Abbas buvo grįžęs į Iraką. Viena iš tokių kelionių tėvynėn buvo lemtinga: jis kitomis akimis pažvelgė į savo vaikystės draugę Ankamą.
Kai manęs paklausia, kaip aš apkabinsiu savo žmoną, atsakau, jog nesvarbu, nes aš gerai bučiuojuosi.
„Bijojau kalbėti su ja, todėl paprašiau Ankamos mamos leidimo pakalbėti su ja tik dviese, jos šeima susisiekė su manimi ir davė leidimą. Po dviejų mėnesių bendravimo supratome, kad norime būti kartu. Aš jai priminiau, kad esu neįgalus ir ji turės su tuo susitaikyti“, – pasakojo Ali. Būsimoji nuotaka jam atsakė: „Aš susitaikiau su viskuo“.
Ali ir aštuoniolikmetė Ankama susižadėjo praėjusią vasarą. Anot A.Abbo, jie gyvens Didžiojoje Britanijoje.
„Širdyje liksiu irakietis, tačiau dabar jau esu ir britas. Čia turiu daug draugų, tapau visuomenės nariu. Mes svajojame turėti vaikų, britai man buvo labai geri, noriu, kad mano vaikai augtų čia“, – kalbėjo jis.
A.Abbui reikia pagalbos prausiantis ir rengiantis, bet jis išmoko kojomis rašyti, piešti ir naudotis kompiuteriu.
„Kai manęs paklausia, kaip aš apkabinsiu savo žmoną, atsakau, jog nesvarbu, nes aš gerai bučiuojuosi“, – juokėsi jis.