Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Dažniausia CV klaida – netinkamas el. pašto adresas

Ruošdamas gyvenimo aprašymą (CV), žmogus siekia formuoti teigiamą pirminį įvaizdį apie save. Tokie apie save pateikiami duomenys, kaip el. pašto adresas ir nuotrauka, taip pat prisideda prie šio įvaizdžio formavimo.
Prie kompiuterio
Prie kompiuterio / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Manager.lt specialistai atsitiktine tvarka iš savo duomenų bazės atrinko ir atliko 2000 CV analizę. Tyrimas parodė, kad apie pusė žmonių ruošdami savo CV naudoja netinkamą el. pašto adresą ir nuotrauką.

44 proc. žmonių savo gyvenimo aprašyme nurodė el. pašto adresą, kuris nėra tinkamas. Žemiau, lentelėje pateiktos dažniausiai daromos klaidos. Tinkamais el. pašto adresais laikyti sudarytieji iš vardo ir pavardės, pavyzdžiui, vardenis.pavardenis@...Tinkamai sudarytų el. pašto adresų buvo 56 proc.

Dažniausiai daroma klaida – kai vietoje vardo ir pavardės nurodoma kokia nors žmogaus ypatybė: pvz., gudruolis@, daikto ar gyvūno pavadinimas: lape@. Tokią klaidą daro 18,5 proc. žmonių. Beveik tiek pat žmonių – 17,6 proc. – vietoje vardo nurodo vardo vedinį, pavyzdžiui, Robertas įdeda el. paštą robiux@, arba Laura – lauruuuuchiukas@. 13,3 proc. el. pašte naudoja skaičius, dažniausiai amžių arba gimimo datą.

Netinkama el. pašto galūnė

Retai pasitaikanti, bet labai pavojinga klaida yra visiškai netinkama el. pašto galūnė (pasirinkto pašto paslaugos tiekėjo adresas), pavyzdžiui: @sexy.lt. Tokią klaidą daro apie 1 proc. žmonių. Maždaug vienas iš šimto žmonių savo gyvenimo aprašyme nurodo ne savo, o vyro, žmonos ar vaikų el. pašto adresą.

Dažniausiai CV naudojamas gmail el. paštas. Jį naudoja apie 40 proc. žmonių. 18,25 proc. nurodo yahoo el. paštą, 17,85 proc. – one.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Tyrimas: lietuviams planuojant kalėdinio stalo meniu svarbiausia kokybė bei šviežumas
Reklama
Jasonas Stathamas perima „World of Tanks“ tankų vado vaidmenį „Holiday Ops 2025“ renginyje
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos