Indėnų kilmės moteriai vieno Madrido viešbučio administratorė pasiūlė ieškotis kitos nakvynės vietos

Keturių žvaigždučių Ispanijos sostinės Madrido viešbutis „Don Pio“ įsivėlė į nemalonią situaciją po to, kai viena jo darbuotoja atsisakė kambarį duoti indėnei iš Gvatemalos, rašo principimarsupia.com.

Maria Josefa Macz (jos nuotrauką rasite čia) yra indėnų teisių aktyvistė, kovojanti už prievartinį Gvatemalos indėnų valstiečių iškeldinimą Gvatemaloje. Ji, kartu su savo kolegomis iš komiteto, kovojančio už indėnų teises, kasdien susiduria su žiauria realybe: šių aktyvistų grobimai ir žudymai šalyje yra tapę kasdienybe.

Pastarosiomis savaitėmis M.Josefa lankėsi Ispanijoje, kur dalyvavo vienoje informavimo kampanijoje kartu su kitomis Lotynų Amerikos ir Karibų organizacijomis. Kelionės atgal dieną jos skrydis į Gvatemalą buvo atšauktas, todėl kartu su kolega Saviano Abreu pradėjo ieškoti viešbučio, kuriame galėtų praleisti naktį.

Moteris pasakojo: „Prieš įeinant į „Don Pio“ viešbutį, internete pasižiūrėjau jo kainas ir ar yra laisvų kambarių. Įsitikinusi, kad kambarys yra, o kaina neviršija kelionės biudžeto (viena naktis kainavo truputį daugiau nei 50 eurų), nusprendžiau ten eiti tiesiai. S.Abreu mane palydėjo.“ M.Josefa vilkėjo tautinį majų moters kostiumą, be to, jos veide atsispindėjo indėniški bruožai. Tai patraukė viešbučio darbuotojos dėmesį. S.Abreu paprašė darbuotojos suteikti vienvietį kambarį, tačiau ji atsakė, kad vietų nebėra, nes šį savaitgalį vyksta Madrido „Real“ futbolo komandos varžybos netoliese esančiame „Santiago Bernabeu“ stadione. Vyras pasitikslino, sakydamas, kad ką tik internete matė, jog kambarių yra. Į tai darbuotoja atsakė, kad įvyko klaida ir kad ieškotų kito viešbučio.

„Išėjome. Paėmiau telefoną, vėl atsidariau viešbučio puslapį, patikrinau, kad tikrai laisvų kambarių buvo ir nusprendžiau rezervaciją atlikti internetu. Mažiau nei po penkių minučių vėl įėjome į „Don Pio“ vidų. Kambarys jau buvo užsakytas ir mokėjimas atliktas. Pasukome prieš tai mus aptarnavusios moteris link, ir, tarsi nieko nebūtų atsitikę, atlikome visus reikalingus procesus prieš patenkant į kambarį. Neišgirdome nei „atsiprašau, įvyko klaida“, nei nieko panašaus. Gavusi raktus ir sąskaitą faktūrą, paprašiau skundų knygos“, – prisimena moteris. Deja, tokios nebuvo, arba klientams tiesiog nebuvo duota. Pati darbuotoja savo poelgį aiškino teise pačiai nuspręsti, kas gali apsistoti viešbutyje, o kas ne. Viešbutis savo „Facebook“ profilyje šią situaciją apibūdina kaip „nesusipratimą“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aukščiausios klasės kavos aparatai: ar verta į juos investuoti?
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai