Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Nukritęs beveik iš 70 metrų aukščio, kaskadininkas susilaužė abi kojas

Internete išplito vaizdo įrašas, kuriame adrenalino fanatikas, vadinamas Žmogumi-Paukščiu, Jebas Corlissas beveik po 70 metrų laisvo kritimo trenkiasi į žemę. Veiksmas vyko Keiptaune (Pietų Afrikos Respublika), ant Stalo kalno.
Lemtingasis šuolis
Lemtingasis šuolis / Youtube kadras

Bebaimis profesionalas atliko šuolį nuo kieto paviršiaus, angliškai vadinamą base jump. Šiems šuoliams dažniausiai naudojama speciali apranga (windsuite), – padidinanti stabdančio paviršiaus plotą ir sudaranti tarsi vieną didelį sparną.

Tačiau vaizdo įraše matoma, kad šis šuolis J.Corlissui ne itin nusisekė. Vilkėdamas juodą aprangą, kaskadininkas nušoka nuo uolos krašto Keiptaune (Pietų Afrikos Respublika) kartu su operatoriumi Jeffu Nebelkopfu, tačiau netrukus pasigirsta filmuotojų keiksmai.

Kaip praneša naujienų portalas dailymail.co.uk, panašu, jog J.Corlissas padarė klaidą ir kojomis užkabino uolas. Profesionalas šioje situacijoje nepasimetė ir pabandė išskleisti avarinį parašiutą – tai ir išgelbėjo vyro gyvybę. Stipriai trenkęsis į žemę, kaskadininkas į ligoninę buvo išgabentas gelbėtojų sraigtasparniu.

Pranešama, jog šis šuolis buvo atliktas dokumentinio filmo kūrimo metu HBO kanalui. Tiesa, tokie šuoliai nuo minėtosios uolos yra draudžiami, todėl PAR teisėsaugos atstovai svarsto galimybę iškelti baudžiamąją bylą nelaimės dalyviams.

Šiuo metu Jebo Corlisso būklė stabili, jį prižiūri medikai.

Kviečiame pasižiūrėti vos tragiškai nesibaigusio šuolio vaizdo įrašą:

VIDEO: Jeb Corliss Crash Table Mountain South Africa

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos