9, 31, 33, 37, 46, 48 – tai skaičiai, kuriuos susapnavo ir vidury nakties ant popieriaus lapo užsirašė būsima milijonierė. Kitą dieną ji nuskubėjo į parduotuvę, užpildė žaidimo kortelę ir laukė lemtingo trečiadienio. Pamačiusi, kad laimėjo, moteris nenustebo. Ji savo sapnais pasitikėjo nuo to karto, kai prieš du metus „Teleloto“ laimėjo apie 30 tūkstančių litų. Laimėjimo išvakarėse ji sapnavo tris krūveles pinigų ant virtuvinio stalo.
Į loterijos būstinę atsiimti pinigų laimėtojus atlydėjo dvi dukros ir žentai. „Sėdome visi į mikroautobusą ir atvažiavom – pamanėm, kad milijonai kaip nors tilps“, – juokavo žentas.
Tėvai iš karto po laimėjimo sukvietė šeimą ir pranešė, kad pinigus padalins vaikams ir anūkams, sau pasilikdami tokią pat dalį. Tad visi gaus kiek mažiau kaip po milijoną litų.
Loterijos pasiūlytų psichologo ar investavimo specialisto paslaugų naujieji milijonieriai nepageidavo: „Mes ne iš tų, kurie nemoka elgtis su pinigais.“ Penkias dienas po laimėjimo jie tarėsi ir planavo. „Neapgalvotų pirkinių tikrai nebus, nes visi turime kur gyventi ir kuo važinėti. Pamažu gerinsim savo būstus, neskubėdami pirksim geresnes mašinas“, – sakė vyriausioji duktė. Daug daugiau pinigų šeimos investuos į dabartinę savo veiklą. Tėvas pirks brangios žemės ūkio technikos, didins žemės plotus. Tą patį darys Pasvalyje ūkininkaujantis jo žentas. Anūkų pinigai į sąskaitas pateks su apribojimais ir nurodymais, kam galima naudoti. Jie turės baigti mokslus ir nusipirkti butus.