Šiuolaikinės inercinės ritės kardinaliai skiriasi nuo senosios kartos ričių – „ratų“, tačiau pastarosiomis masalus valdyti buvo lengviau ir paprasčiau. Be to, ir spiningo masalai buvo paprastesni, o tokius masalus kaip guminukai ir vobleriai anksčiau mažai kas naudojo.
Spininguojant inercinėmis ritėmis labai daug masalo plukdymo funkcijų perkeliama meškerykočiui, tačiau absoliučiai visko jis negali atlikti. Ypač kai masalą reikia plukdyti labai juvelyriškai, o masalo masė – nedidelė arba žūklavietės pobūdis verčia masalą patiekti taip, kad jis, plaukdamas minimaliu greičiu, demonstruotų maksimalų žaismą.
„Daiwa“ inžinieriai sumanė įdiegti į inercinę ritę „Daiwa Megaforce 100 THSL“ unikalų patobulinimą – „Twitchin‘Bar System“. Šis mechanizmas leidžia plukdyti masalą, nesukant „multo“ rankenėlės. Tai galima daryti nykščiu spaudžiant ritės korpuso viršuje įtaisytą plokščią strėlės formos mygtuką.
Tai ypač patogu spininguojant tvičingo stiliumi, kadangi ritė – labai greitaeigė (7:1:1) ir vienu rankenėlės pasukimu suvynioja 0,8 m valo. Tad dažnai spiningininkas nejučia masalą plukdo pernelyg dideliu greičiu, o tai sumažina jo patrauklumą plėšrūnams.
Antra, „tvičinguoti“ galima viena ranka. Trečia, „Twitchi‘Bar System“ leidžia labai juvelyriškai plukdyti pakimbančius ir paviršinius spiningo masalus.
Žūklės laimikio draugai jungiasi į „Facebook“ grupę. Prisijunk ir tu.