Amerikietė Margaret Abbott laimėjo moterų golfo varžybas 1900 metų olimpinėse žaidynėse Paryžiuje labai keistomis aplinkybėmis. Atostogų metu Paryžiuje moteris aplankė pasaulinę mugę, kurioje, kaip ji galvojo, dalyvavo mugei atšvęsti skirtame mažame golfo turnyre. Iš tikrųjų, ji dalyvavo olimpinėse žaidynėse ir nugalėjo, tačiau grįžo į Jungtines Amerikos Valstijas nežinodama, kad tapo pirmąja golfo aukso medalio laimėtoja.
1936 metų olimpinėse žaidynėse amerikietis lengvaatletis Jesse Owensas tapo olimpiniu herojumi. Tačiau jo sutikimas nebuvo toks karališkas. Tuo metu juodaodžiams nebuvo leidžiama keltis liftais kartu su baltaodžiais ir į savo garbės sutikimą viešbutyje sportininkas turėjo pakilti krovininiu liftu.
1896 metų Atėnų olimpinėse žaidynėse plaukikus valtimi nuplukdydavo į ežero vidurį ir jie turėjo lenktyniauti, kas greičiau parplauks į krantą.
Galbūt ne visi žino, kad antikinėse olimpinėse žaidynėse sportininkai varžėsi nuogi.
Teisėjų sprendimu Seulo olimpinėse žaidynėse 1988 metais pietų korėjiečių boksininkui buvo atimti du taškai už smūgį varžovui galva. Jis kovą pralaimėjo rezultatu 4 – 1. Protestuodamas prieš teisėjų sprendimą Byunas Jung-Il nesutiko palikti ringo. Boksininkas sėdėjo vienas ringe 67 minutes, kol prižiūrėtojai išjungė šviesas, palikdami jį tamsoje.
Italas maratono bėgikas Carlo Airoldis nuėjo į 1896 metų olimpines žaidynes Atėnuose. Pradėjęs kelionę iš Milano, jis ėjo per Austriją ir Turkiją, kol pasiekė Atėnus. Per dieną jis nueidavo 70 kilometrų. Po 28 dienų pasiekęs tikslą, jis buvo informuotas, kad priėmęs prizą po pergalės varžybose iš Milano į Barseloną, jis prarado mėgėjo statusą ir nebegali dalyvauti olimpiadoje. Tuo metu maratono dalyviai turėjo būti mėgėjai.