Tailando ekonomikos bumas – jis truko visą 9-ąjį dešimtmetį – į miestą priviliojo fermerių ir ryžių augintojų. Staiga žmonės, gyvenime nematę kanalizacijos, tapo santechnikais. Jie turėjo tokį menką žinių bagažą, kad standartai ir supratimas, kas yra kokybė, tapo labai diskutuotini. Dėl itin staigaus ekonomikos augimo daugelyje privataus verslo sektorių pradėjo trūkti patyrusių ir išsilavinusių darbuotojų, galinčių dirbti su naujomis technologijomis pagal vakarietišką vadybos standartą. Labai dažnai darbuotojams pritrūkdavo net pačių elementariausių žinių...
Į Tailandą atvažiavę dirbti užsieniečiai turi sukaupę nemažą patirtį ir yra savo srities specialistai, tad natūralu, kad pasitiki savo taikomais darbo principais ir tikisi, kad jie padės taip pat gerai atlikti darbą ir naujoje šalyje. Aurimui pasitikėjimo suteikė dar ir patirtis Vietname. Juk tai ta pati Pietryčių Azija, tad kas galėtų būti kitaip?
Tailande daug kas buvo kitaip. Socialinis kontekstas, emocijų išraiškos, supratimas apie kokybę – tik keli sunkumai, su kuriais teko susidurti Aurimui ir kitiems čia dirbantiems užsieniečiams.