Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Geroji pandemijos pusė? Virtualus bendravimas grąžina mus į senus laikus

Atrodo, tarsi koronaviruso pademija internete atsuko laiką atgal – į tuos laikus, kai virtualus bendravimas atrodė labai įdomi ir smalsumą žadinanti naujiena. Kiek tai truks? 
Pora naudojasi kompiuteriu
Virtualus bendravimas / 123RF.com nuotr.

Kas kelias dienas dešimtys tūkstančių žmonių instagrame prisijungia prie virtualaus šokių vakarėlio, kurį veda DJ D-Nice. Šie tiesioginio srauto renginiai, pavadinti „Club Quarantine“, pritraukė įžymybių iš visų interneto kampelių, įskaitant Michelle Obamą, Oprah Winfrey ir Marką Zuckerbergą.

Kai kuriomis naktimis susirenka net 150 000 žiūrovų, ir kelias valandas paaugliai šoka pagal tą pačią muziką kaip ir turtingiausi planetos žmonės. Visą šį reiškinį, tai, koks jis demokratiškas, kaip visus suburia į vieną didžiulę bendruomenę, lydi déjà vu jausmas. Tai tas pats jausmas, kuris jus apima, kai keičiatės kulinariniais patarimais su nepažįstamais žmonėmis („Google“ paieška numeris vienas) arba iš naujo sukuriate „Chatroulette“ „Google Hangouts“. Dabar, kai visi kartu karantinuojamės savo namuose, atrodo, tarsi internete tarp mūsų nebelieka sienų ir užkardų. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos