Nors vaikinas nebuvo labai politiškai aktyvus, pagalvojęs, kad netrukus teks balsuoti, jis jautė užplūstantį jaudulį. Bet prieš balsuodamas jis turėjo užsiregistruoti Rinkimų valdyboje namuose, Čikagoje.
J.Cable'ui bandant užpildyti elektroninę formą, pasirodė pranešimas apie klaidą. Spustelėjęs atgal, jis suprato, kad netyčia buvo įvedęs papildomas kabutes savo namų adrese. Tai, kad vienas klavišo paspaudimas „nulaužė“ jo registraciją, išgąsdino J.Cable'ą ir sukėlė jam įtarimų.
Vienas klavišo paspaudimas „nulaužė“ jo registraciją, išgąsdino J.Cable'ą ir sukėlė jam įtarimų.
Net ir būdamas jaunas, J.Cable'as jau turėjo pasaulinę talentingo įsilaužėlio, arba, kaip jis linkęs patikslinti, „etiško įsilaužėlio“ reputaciją. Dar besimokydamas vidurinėje mokykloje, jis pradėjo dalyvauti „klaidų medžioklėse“, kuriose tokios įmonės kaip „Google“ ir „Uber“ viešai kviečia kompiuterių specialistus vykdyti išpuolius prieš jų skaitmeninę infrastruktūrą, kad jos galėtų nustatyti ir pataisyti saugumo spragas ir piktavaliai veikėjai negalėtų jomis pasinaudoti. J.Calbe'as, būdamas iš prigimties užsispyręs, puikiai mokėjo rasti šias silpnas vietas. Iš klaidų medžioklių jis surinko pakankamai piniginių prizų, kad galėtų apmokėti ketverių metų studijas Stanforde.