Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Technologijų integracija į verslą: Kinijos dirbtinio intelekto ekonomika

„The Diplomat“ autorė Mercy Kuo nuolat kalbina įvairių sričių ekspertus, politikos žinovus ir strateginius mąstytojus visame pasaulyje, siekdama išgirsti jų mintis apie JAV politiką Azijos atžvilgiu.
Verslininkas
Verslininkas / 123RF.com nuotr.

Šįkart Mercy kalbėjosi su su Winstonu Ma, „CFA & Esq.“ investuotoju ir Niujorko universiteto teisės mokyklos bendradarbiaujančiu profesoriumi, knygų „Kinijos duomenų ekonomika“ (Hayakawa, 2019), japonų kalba knyga pavadinta „Kinijos dirbtinio intelekto didysis sprogimas“ ir „Kinijos mobilioji ekonomika“ (Wiley, 2016) autoriumi. Šis interviu yra 215-asis „Trans-Pacific View Insight“ serijoje.

– Paaiškinkite pagrindinius Kinijos duomenų ir dirbtinio intelekto ekonomikos komponentus.

– Raktinis žodis yra iABCD (angl. Asset Based Community Development) ištekliais pagrįsta bendruomenės plėtra. Visos Kinijos įmonės skuba sužinoti, kaip naujas skaitmenines technologijas – įskaitant daiktų internetą, dirbtinį intelektą, „blockchain“, debesų kompiuteriją ir duomenų analizę (iABCD) – galima būtų integruoti į jų verslą, kad taptų lengviau gauti naudos iš netradicinių komponentų.

Derindamos institucines žmonių žinias su mašininiu mokymusi, įmonės taps „protingesnės“, o padidėjęs jų efektyvumas, spartesnis sprendimų priėmimas ir sutaupytos lėšos leis pagerinti klientų aptarnavimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sodyba – saugus uostas neramiais laikais
Reklama
Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Reklama
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?
Reklama
Advento kalendoriai – nuo paprastos tradicijos iki prabangos segmento