Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

10 žingsnių link tikros depresijos

Visi pažįstame stresines situacijas. Gyvenimiškos nesėkmės iššaukia apatiją, o kai kuriems žmonėms kyla noras nusižudyti. O jei žmogus puola į depresiją, tokia būsena gali trukti ištisus mėnesius ir netgi metus.
Kaip susirgti depresija
Kaip susirgti depresija / Flickr.com
Temos: 1 Depresija

Apačioje išvardinsime žalingus patarimus, kuriuos sekdami jūs tikrai atsidursite tarp sergančių depresija žmonių. Paskaitykite ir pagalvokite, ar tikrai norite pakeisti savo gyvenimą.

  • Neišsimiegokite. Sėdėkite iki dviejų valandų nakties ir gerkite kavą litrais.
  • Nemeskite rūkyti. Surūkykite ne mažiau nei dvidešimt cigarečių per parą ir mėgaukitės galvos svaigimu bei apimančia apatija. Taip jūs greičiau užmušite smegenų kraujagysles.
  • Nevenkite arkliškų alkoholio dozių. Neieškokite net priežasčių, paprasčiausiai gerkite. Jei galite, sumaišykite degtinę su migdomaisiais. Gerkite kuo daugiau kokteilių ir alaus – tai jums padės greičiau panirti į transą ir atitrūkti nuo realybės, be to, taip greičiau neteksite paskutinės energijos. Nesvarbu, ar gersite vieni ar su kompanija.
  • Išeikite iš darbo arba įsidarbinkite ten, kur vadovui trūksta vadovavimo kompetencijų. Jūs pastoviai galvosite apie tai, kad vadovaujančius postus užima to neverti žmonės, o jūs – sėdite vis toje pačioje vietoje.
  • Turėkite juodąjį sąrašą, į kurį įtraukite visus, kurie kada nors yra jus nuskriaudę. Dažniau žvilgčiokite į šį sąrašą, jį vis atnaujinkite ir prisiminkite.
  • Pradėkite savęs nekęsti. Darykite viską, kad tik sulauktumėte nesėkmės. Tarkim, jei pralaimėsite kokiame nors konkurse, būtinai nusižeminkite prieš vadovą ir apšaukite save visišku nevykėliu. Pasitelkite fantaziją ir įžeiskite save kiek įmanoma skaudžiau.
  • Siekite nepasiekiamo. Užsigeiskite tokio įvaizdžio, kokį matote ant žurnalo viršelio, įsikūnykite į fantastinio filmo herojų. Siekite begalinių turtų, pavydėkite turtuoliams ir įžymiems žmonėms.
  • Išsiugdykite paranoją. Visuomet klausykite to, ką apie jus šneka kiti, kaip į jus žiūri. Jei kažkas į jus pažiūrėjo, vadinasi, kažkas su jumis yra negerai. Jauskitės kaltu prieš visus bet kokia proga.
  • Nesugalvokite tvarkytis buto. Susikurkite niūrią aplinką: tamsios sienos, tamsios užuolaidos, neplautos grindys, voratinkliai... ir jokių dažų!
  • Jokiai būdais jokių meilės romanų! Jei romanas, vadinasi, tai ne tas žmogus arba žmogus, norintis iš jūsų nugvelbti visus pinigus...

Ir pabaigai. Depresiją reikia tausoti, jei jums patinka toks gyvenimo būdas. Jei seksite šiais patarimais, tuomet lengvai galite įsivaizduoti, kuo netrukus pavirsite.

 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Netikėtai didelis gyventojų susidomėjimas naujomis, efektyviomis šildymo priemonėmis ir dotacijomis
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?