Ir nebūtina pirkti brangių abonementų bei švaistyti brangų laiką važiuojant pirmyn-atgal į ir iš sporto klubo. Jei klausysitės trenerio ar kito specialisto nurodymų, galite išsaugoti gražias linijas ir namuose.
1 etapas
Atsisiųskite į savo išmanųjį užrašų knygelę arba pradėkite pildyti popierinę. Jums reikia susirašyti, kokius pratimus būtina atlikti. Tai gali būti treniruočių rinkinys arba keletą intensyvių pratimų, skirtų atskiroms raumenų grupėms. Išsirinkite pratimus arba videopamokėles.
Internete gausus pasirinkimas! Jūs galite rinktis šokių pamokas, jogą, aerobiką, tempimo pratimus, jėgos ar kardiotreniruotes.
2 etapas
Sudarykite kalendorių. Naudinga sportuoti 4-5 kartus per savaitę arba planuoti treniruotę kas antrą dieną: raumenims taip pat svarbus poilsis.
Jei jūs esate nusiteikę nepraleisti nei vienos dienos, tuomet keiskite treniruočių intensyvumą. Tarkim, pirmadienį skirkite tempimo pratimams, antradienį susiplanuokite kardiotreniruotę ir pratimus presui, trečiadienį skirkite šlaunims ir kojoms, derinant su lengva kardiotreniruote, ketvirtadienį skirkite jogai.
Taip jūs galite suplanuoti savaitę ar mėnesį – kiek tik pageidaujate.
3 etapas
Jei neturite valios, susiraskite draugą arba įkalbinkite šeimos narius prisijungti. Tikrai rasite tokių, kurie turi antsvorio, pavydžiai žiūri į sulieknėjusią draugę arba taip pat ieško draugijos!
4 etapas
Matomoje namų vietoje užsirašykite savo pagrindinį tikslą ir vis braižykite tikslo siekimo grafiką. Pažymėkite visus sportinius pasiekimus ir paryškinkite nesėkmes. Tai skatina discipliną ir veikia motyvuojančiai.
5 etapas
Sudarykite kiekvienos dienos meniu. Jūs turite įsitikinti, kad kiekvienas maitinimasis turės tam tikrą skaičių kalorijų, vitaminų ir mineralų, kurie išlaikys jūsų sveiką kūną. Būtinas ir baltymų, riebalų bei angliavandenių balansas.
6 etapas
Privalote kasdien gerti tyrą vandenį. Daugumai iš mūsų vandens trūksta. Treniruočių metu gerti vandenį būtina, nes jis dirbant fizinį darbą išgaruoja iš kūno.