Buvo atlikta apklausa, kurioje dalyvavo 279 tiriamieji. Visi jie tyrimą atliko Pietų Korėjos didžiausiuose slidinėjimo kurortuose. Slidinėtojų laimės ir pasitenkinimo lygis buvo matuojamas kraujospūdžio lygiu vos tik atsistojus ant sniego. 126 apklaustieji (45,2 proc.) čiuožinėjo slidėmis, 112 (40,1 proc.) rinkosi snieglentes ir 41 dalyvis (14,7 proc.) čiuožinėjo ir slidėmis, ir snieglente. Vidutiniškai respondentai praleido kurorte keturias su puse dienos, kai daugiau nei 90 proc. lankėsi slidinėjimo kurortuose rečiau nei penkis kartus per sezoną.
Apklausos rezultatai parodė, kad žiemos sporto patirtis teigiamai veikia visą žmogaus savijautą, kelią jo pasitikėjimo ir laimės pojūčius. Todėl lankymasis slidinėjimo kurortuose gali teigiamai formuoti psichologinę būseną, leisti keisti savo gyvenimą, o gera savijauta skatina domėtis savo sveikata ir gerbūviu. Be to, slidinėjimas pagerino ir žmonių fizinę būklę.
Kai suaugę žmonės turi galimybę pasilinksminti, padidėja ir jų laimės pojūtį, o toks sportas kaip slidinėjimas ir kitos žiemos sporto rūšys teigiamai veikia žmogaus psichiką. Net ir nereguliariai sportuojant, pratimai ir fizinė veikla teigiamai veikia visą organizmą. Žmogus tampa kūrybingesnis, visuomeniškas, greičiau socializuojasi – teigia tyrimą atlikę mokslininkai.