Vis dėl to gomaže abrazyvinės dalelės yra smulkesnės ir minkštesnės, todėl jis gali būti naudojamas dažniau. Gomažas yra rekomenduojamas vyresnėms moterims, kadangi jų odos ląstelės neatsinaujina taip greitai, o šveitimas, norint išvengti papilkėjusios veido odos, reikalingas kas dvi dienas. Su šiomis savybėmis gomažas tinka ir toms, kurių oda yra jautri, linkusi į bėrimus, uždegimus ar alergines reakcijas.
Yra ir tam tikrų skirtumų, kaip naudoti šveitiklį ir kaip – gromažą. Gomažas, išmaišytas iki kreminės konsistencijos, tepamas pirštų galiukais ant veido ir po 8-10-15 minučių po išdžiuvimo atsargiai pašalinamas prilaikant odą, kad ji nesitampytų. Nudžiuvusi kaukė savotiškai „susivynioja“ kartu su senuoju epidermio sluoksniu.
Manų kruopų gomažas veidui: 2 dalis manų kruopų sumaišyti su viena dalimi smulkiai maltų apelsino žievelių ir viena dalimi maltų avižinių dribsnių. Prieš naudojant gautą masę atskiesti su pieneliu veidui, grietine arba alyvuogių aliejumi.
Miežinis gromažas: sumaišyti 2 šaukštus miežių, 1 šaukštą ryžių miltų, 1 šaukštą sausos grietinėlės. Gautą masę atskiesti su pieneliu veidui.
Gomažas kūnui: plaktuvu išplakite du kiaušinius, pridėkite pusę stiklinės grietinėlės, 5 šaukštus avižinių dribsnių ir 1 arbatinį šaukštelį maltos kavos. Po dušo įsitrinkite gauta mase, o nusiplovus gromažą, išsitepkite drėkinamuoju kremu.