„Tai yra išpūstas reklaminis dalykas, aš nelabai jam pritariu. Tą dieną ir rožės kainuoja trigubai brangiau, – šyptelėjo Amerikos lietuvė. – Ir šiemet nešvęsiu ne todėl, kad nemyliu ir nesu mylima. Tiesiog mano vyras nepritaria tai šventei“.
Pasak Lidijos, ši šventė tinkamiausia jauniems, neseniai įsimylėjusiems žmonėms, kurie nori parodyti ir pasidžiaugti savo jausmais. Vieniši žmonės, Lidijos manymu, šią dieną neturėtų jaustis blogai.
„Nereikia šios dienos labai sureikšminti. Vieniša moteris tą dieną neturėtų liūdėti, kad neturi žmogaus, su kuriuo galėtų nueiti romantiškai pavakarieniauti. Dėl to ir depresija galima susirgti. Jei tą dieną esi vieniša ar vienišas, visai nereiškia, kad esi nevykėlis. Antrosios pusės neturintys žmonės patiria stresą. Ar mums reikia daugiau streso? Aš manau, kad jo užtenka tiek, kiek patiriame kasdien“, – teigia L.Rasutis.
Moteris patikino, kad Valentino diena su meile jai neturi daug asociacijų. „Man ypatingus žmones ar meilę primena ne Valentino diena, o kokia nors daina ar koks nors vaizdas: pilnatis, tulpių žydėjimas; patinkantys kvapai“, – teigė L.Rasutis.
Lidija, gyvendama Amerikoje šią šventę paminėdavo, tačiau ištekėjusi meilės dienai skyrė vis mažiau dėmesio. Atvykusią į Lietuvą moterį maloniai stebino tai, kad prieš dešimtmetį šios šventės čia beveik niekas nešventė, o minėjo tokias jai nežinomas šventes kaip Kovo 8-oji. Tačiau Lidija prisipažįsta, kad dėmesio sulaukti jai yra malonu visada, nepriklausomai kokia tai būtų proga.
„Aš esu moteris ir laukiu dėmesio iš kitų. Man patinka jo sulaukti visuomet, ar Valentino, ar bet kurią kitą dieną. Jeigu myli žmogų ir nori jam padaryti siurprizą, tuomet yra puiku, tačiau tą galima daryti ne tik per šventes. Mylėti reikia kasdien, ne tik per Valentino dieną“, – įsitikinusi L.Rasutis.