Nedideliame mieste tai tapo pagrindine atrakcija: žmonės renkasi ant kranto pažiūrėti į šį išskirtinį reginį. Vaizdas, kaip apie 90 metrų skersmens apskritimas sukasi prieš laikrodžio rodyklę, greitai išpopuliarėjo pasaulio žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose.
Pirmadienio rytą šį apskritimą upėje pastebėjo netoli upės esančio biuro savininkas Robertas Mitchellas. Jis iškart apie jį pranešė miesto savivaldybei – tikėdamasis, kad ji galės į dangų pakelti droną ir užfiksuoti išskirtinį vaizdą iš oro. Netrukus taip ir buvo padaryta, o vaizdo įrašą savivaldybė paskelbė savo paskyroje feisbuke.
R.Mitchellas pasakojo, kad vaizdas stebina ir tuo, kad „blynas“ nejuda iš vietos – sukasi sau tarsi ant ašies vienoje vietoje. Be to, jį pamėgo antys – sukosi tarsi ant lėtos karuselės.
Kone idealaus apskritimo forma atrodo lyg žmogaus padaryta, tačiau toks reiškinys susiformuoja visiškai natūraliai – esant atitinkamai srovei ir besikeičiančiai vandens temperatūrai. Apskritimas suktis pradeda, kai jis pradeda tirpti. Tiesa, paprastai tokie diskai pastebimi gerokai mažesni, apie 6-9 metro skersmens.