„Aigle Azur“ anksčiau buvo įspėjusi, kad sustabdys dalį skrydžių, o bilietai nebebus parduodami nuo rugsėjo 10 dienos – kitą dieną po datos, iki kurios laukiama pasiūlymų dėl bendrovės perėmimo.
„Bendrovės finansinė padėtis ir susiję veiklos sunkumai neleidžia mums užtikrinti skrydžių po rugsėjo 6 dienos vakaro“, – teigiama darbuotojams skirtame pranešime.
„Aigle Azul“, pažadėjusi penktadienį dar atlikti 44 skrydžius, daugiausia į Alžyrą, paragino nepatogumų patyrusius keleivius susisiekti su draudimo bendrovėmis dėl kompensacijų.
Pasak įmonės, ji buvo priversta imtis šio „nepalankaus varianto, kuris sukels daug nepatogumų mūsų klientams, darbuotojams ir partneriams“.
„Mes aktyviai ieškome, kas galėtų perimti bendrovę“, – pridūrė „Aigle Azul“.
Iš pradžių oro linijų bendrovė buvo žadėjusi tęsti veiklą po to, kai pirmadienį pateikė prašymą dėl bankroto apsaugos, tačiau paaiškėjo, kad yra nepajėgi įvykdyti šio pažado.
Bendrovės akcininkai vis dar tikisi, kad dar atsiras gelbėtojas, kuris išgelbės „Aigle Azul“ bei jos 1 150 darbuotojų.
Didžiausias „Aigle Azur“ akcininkas yra Kinijos konglomeratas „HNA Group“, valdantis „Hainan Airlines“, kuriam priklauso 49 proc. akcijų.
Dar 32 proc. akcijų priklauso amerikiečių verslininkui Davidui Neelemanui (Deividui Nilmenui), kuris taip pat valdo bendroves „JetBlue“ ir „TAP Air Portugal“, o 19 proc. priklauso prancūzų verslininkui Gerardui Houa (Žerarui Houa).