Anot jo, liberalai be uostamiesčio mero postų nusitaikę siekti Joniškio, Skuodo, Varėnos, Kaišiadorių rajonuose, Visagino savivaldybėje.
„Be jokios abejonės, mandatų skaičius neužtikrina mero posto ir daug kas priklausys nuo koalicijų formavimo, bet šiose savivaldybėse ir gal didesniame skaičiuje siektume formuoti valdančiąsias koalicijas su meru“, – antradienį spaudos konferencijoje sakė E.Masiulis.
Didžiausias praradimas, pasak Liberalų sąjūdžio lyderio, – Vilniaus miestas, kurio taryboje partijai perkopti 4 proc. slenksčio ir iškovoti mandatų šiuose rinkimuose nepavyko, tad ji praras turėtas keturias vietas. E.Masiulis partijos pasirodymą sostinėje sakė vertinantis nepatenkinamai, anot jo, tam įtaką padarė ir Artūro Zuoko koalicijos pritraukti balsai.
„A.Zuoko koalicija kaip pati ryškiausia jėga liberalių partijų flange – dalis potencialių balsų, kurie galėjo ateiti Liberalų sąjūdžiui, jie neatėjo“, – kalbėjo E.Masiulis.
Anot jo, liberalai ketina peržiūrėti savo Vilniaus skyrių organizacinę struktūrą.
„Vilniuje turime 10 skyrių ir yra koordinacinė taryba. Matyt, bus proga peržiūrėti, ar iš tikrųjų tie 10 skyrių, kurie veikia uždarai, tarpusavyje pradeda konkuruoti – ar tikrai tokia struktūra efektinga“, – kalbėjo susisiekimo ministras.
Kita vertus, jis pasidžiaugė, kad Liberalų sąjūdis, E.Masiulio žodžiais, yra vienintelė valdančiosios koalicijos partija, kuriai, išankstiniais duomenimis, lyginant su ankstesniais rinkimais, pavyko pagerinti savivaldos mandatų skaičių beveik dvigubai – nuo 51 iki 100, ir įsitvirtinti kai kuriose savivaldybėse, kur po ankstesnių rinkimų partija vietų neturėjo, pavyzdžiui, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje.
„Šie rezultatai mus įkvepia ir signalizuoja, kad esame teisingame kelyje, artėjant Seimo rinkimams toliau stengsimės dirbti ta kryptimi, kad Seimo rinkimai būtų dar rezultatyvesni“, – tikino Liberalų sąjūdžio pirmininkas.