Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Oficialu: Lietuva laimėjo auksą ir bronzą „FIA Motorsport Games“!

Sekmadienis – paskutinė „FIA Motorsport Games“ diena. Drifte startavo Andrius Vasiliauskas, GT sprinte – Eimantas Navikauskas, krose – Matas Zavarskis, o kartinguose – Joris Žygimantas Stankevičius, Vanesa ir Markas Šilkūnai. Markas finale finišavo pirmas. Nors Ispanijos federacija pareiškė protestą, lietuvis iškovojo Lietuvai aukso medalį. Tai – unikalus pasiekimas. Penktadienį bronzą ralyje laimėjo Rokas Steponavičius ir Dovydas Ketvirtis.
Lietuviai FIA Motorsport Games laimėjo auksą ir bronzą
Lietuviai FIA Motorsport Games laimėjo auksą ir bronzą / 15min koliažas

NUOLAT PILDOMA

Susiję: Lietuvos ralio meistrai laimėjo pirmąjį medalį FIA Motorsport Games!

Rezultatai

Kartingų rezultatai

Transliacija:

Pirmieji kovas pradėjo Aspar trasoje besivaržantys kartingo ir kroso meistrai. Po jų Ricardo Tormo trasoje į kovą stojo E.Navikauskas bei A.Vasiliauskas.

Kartingai: ausko medalis!

Markas Šilkūnas preliminariai laimėjo pirmąją vietą FIA Motorsport games kartingų sprinte (senior klasė)

Jauniausias Lietuvos delegacijos dalyvis Joris Žygimantas Stankevičius startavo puikiai, pasirinko teisingą taktiką, bet... užgeso variklis. Finišą savo „heate“ pasiekė 15-tas. O finale finišavo P12.

Labai greiti kartingų trasoje buvo ir brolis su sese - Vanesa ir Markas Šilkūnai. Tačiau jiems pakilti aukščiau vis trukdė kontaktai su varžovais arba kitos sportinės aplinkybės. Tačiau FINALE (Karting sprint SR) Markas kilo vis aukštyn iš rikiuotės vidurio ir finišavo pirmas! Nors ispanai pateikė protestą, teisėjai nepakeitė sprendimo. Markas - pirmasis lietuvis, šiose žaidynėse iškovojęs aukso medalį.

Kartingų rezultatai.

Trumpi Lietuvos kartingo talentų interviu prieš startą ankstų sekmadienio rytą:

Krosas

Matas Zavarskis ryte buvo neblogos nuotaikos ir galvojo apie patekimą į finalą. Pirmajame važiavime sekėsi vidutiniškai, jį grubiai atakavo italas, važiavęs tarsi su neveikiančiais stabdžiais.

Tačiau antrajame važiavime aštriame posūkyje pasviro ant dviejų ratų ir praleido į priekį varžovus. Deja, varžovai klaidų nepadarė, tad Matui atsikovoti pozicijų nepavyko.

GT Sprintas

Eimantas Navikauskas su „Audi GT3“ treniruotėse demonstravo tikrai gerą tempą. Tiesa, vėliau pradėjo krapnoti, tad važiavimas su slikais kvalifikacijose nebuvo komfortabilus. Galiausiai Eimantas užfiksavo P6 rezultatą. Bet gavo baudą, tad 16 val. startuoja iš P7. Plačiau – filmuotame komentare.

Startavęs Eimantas iš karto pakilo per vieną poziciją, važiavo P6. Tačiau, kinui išlėkus iš trasos, varžybas trumpam pristabdė Saugos automobilis.

Driftas: lemtinga dvikova su Portugalija

P10 po kvalifikacijos likęs Andrius Vasiliauskas TOP32 kovose sutiko tikrai stiprų varžovą iš Portugalijos J.Vieirą. Kova buvo viena gražiausių, ją puikiai įvertino ir oficialūs komentatoriai. Tačiau Andrius turėjo pripažinti varžovo pranašumą. Plačiau – komentare.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?